Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Be nem fizetés miatt megszűnő...

Be nem fizetés miatt megszűnő ám meg nem kötött biztosítás. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Kötelező biztosítás. Vettem egy nagymotort. Szerettem volna biztosítást kötni. Az adásvételit az okmányiroda elkérte. A netrisk szívózik, hogy csupán a nevemre került forgalmival nem tudnak biztosítást kötni, kell hozzá az adásvételi, ami ugye nincs. Elegem lett, nem érdekelnek tobább. Mi van ha van egy igazolásom, hogy van biztosításom, de valójában nincs is? 60 napig van érvényes cetlim. Ha kárt okozok 45 napon belül, akkor még mindig elküldhetem nekik, hiszen a kockázatviselés kezdete egyértelműen rögzitve lett. Igy is ugy is A0ban vagyok, mit tehetnek ha letelik a 60 nap? Én gondoltam kötök egy új biztosítást máshol. Vagy akkor M10be kerülök?
2010. ápr. 20. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Eredeti adásvételi okmányt nem kérnek, kérhetnek el sehol. Menj vissza az okmányirodába és kérd vissza az eredetidet.


maci

2010. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!