Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Zánkáról (Balaton, északi...

Zánkáról (Balaton, északi part) hogy jutok el zamárdiba a legolcsóbban (és leggyorsabban)?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vonattal Székesfehérváron át vezet az út, busszal Veszprémen vagy olykor Balatonkenesén át. A kettőt kombinálva lehet a legjobb megoldáshoz jutni, pl vonattal Balatonfüredig vagy inkabb Fűzfőig, Keneséig, majd busszal Siófokig, vegül megint vonat Zankára.


Persze hajóval is le tudod vágni, Balatonfüred és Siófok között, de ez nem feltétlenül olcsóbb és eleg ritka.


Szerintem tervezd meg magad a menetrendek.hu oldalon (busz és vonat), de less rá a balatonihajozas.hu oldalra is.

2016. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem busz tihanyig...onnan komp...szántod...aztán megint busz zamárdi....sztem elég gyorsan megvan:D meg nemis drága:D sztem odavissza 3 ezer ft böl megvan de lehet sokat mondtam:D
2016. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mivel vagy. Busz,vonat,autó,kerékpár? A legjobb tényleg az ha Tihanyba átkompozol.Esetleg valami sétahajót nézel(ha nincs gyalog vagy)més áthajózol siófokra vagy ahova megy hajó. És onnan busz vagy vonat. Vonat jobb mint a busz ha Balatonon vagy,hisz vonat sürün megy és szinte mindenhol megáll.Autóval,kerékpárral leszállsz a kompról és mész. Megoldható csak időigényes mind
2016. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tömszelence válasza:
Gyalog ha nagyon sietsz akkor az a legolcsóbb.
2016. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tömszelence válasza:
Ha nő vagy akkor lerántasz valakit és megkéred, hogy vigyen el kocsival esetleg még a kocsiban is cumizol végig, bár ez nem ajánlott mert akkor nem a gázt fogja nyomni hanem a fejedet.
2016. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!