Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek pofátanság lenne...

Szerintetek pofátanság lenne megkérdezni az oktatómtól, hogy rágyújthatok-e a kocsiba, ha ő is dohányzik?

Figyelt kérdés

Természetesen nem vezetek, hanem a tanuló, csak van hogy 1 órát benn ülök a kocsiba én is.

Ablak mindig le van húzva, füst nem érződik

Csak nem akarom, hogy nagyképűnek tűnjek, ha rákérdezek nála erre, nem akarom, hogy megromoljon a viszonyunk.


2016. szept. 6. 18:59
 1/4 Varga Péte4 ***** válasza:
100%
Ha ő is dohányzik a kocsiban a jelenlétedben, akkor egy jó nagy bunkó. Ez esetben bátran megkérdezheted, hogy rágyújthatsz-e? Annyira csak nem bunkó, hogy ezért nehezteljen. Annál is inkább, mert a dohányzás elleni jogszabályok eléggé a " megtűrt kisebbség" kategóriájába tuszkolták a dohányosokat (pedig mennyi jó jövedéki adót befizetnek). Ez a megtűrt státusz egyfajta közösségbe terelte a dohányosokat, így talán még az is lehet, hogy pozitív lesz a reakciója.
2016. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az autóban ülők mind elmúltak 18 évesek, és senkit se zavar a füst, valamint az oktató is megengedi, akkor rágyújthatsz.

Ha bárki 18 alatti ül az autóban, akkor az oktató is szabálysértést követ el ha rágyújt az autóban.

2016. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felesleges feszegetni a pofonos láda tetejét..maradj nyugodtan, még akkor is, ha igazad van..ér még annyi pofon az életben, hogy ha lehet ne szaporítsd.

Lehet hogy a majom csak provokál, és bele akar kötni valakibe. Amúgy olyant mostanában nem láttam, hogy az oktató mert volna dohányozni a kocsiban.


Most az ablak le van húzva, de mi lesz télen, tökigérő hidegben? Persze tégad az már nem érint.


Szóval ne kérdezz semmit, mert lehet, hogy erre utazik..

2016. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hmmm 3-as ez érdekes, de van benne logika, lehet csak azt várja, hogy valaki rákérdezzen, aztán kiabáljn vele.

Sajnos már üldözik a dohányzókat mindenütt.


Nekem nem gond ki bírom várni azt az 1-2 órát amíg szünet van, végül is én csak egy tanuló vagyok, csak mindig megkívánom én is ha rágyújt.

Meg nem lenne etikus a többiekkel szemben akik a rutinpályán gyakrnak, és lássák, hogy cigizik a tanuló is meg az oktató is a kocsiba, egy harmadik meg épp szenved a feladatokkal.

De télen is nála fogok vezetni egyébként (remélem), de ő rendes oktató, jóban vagyunk, mondhatni baráti viszony, de nem akarom elrontani.


Végülis saját kocsija ő bármikor megteheti, de pl én is elutasítom ha valaki rá akar gyújtani a kocsimban, kiégeti a kárpitot, stb

Én figyelek a sajátomra, de más sose tudni.

2016. szept. 6. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!