Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy menjek át a Kresz elmélet...

Hogy menjek át a Kresz elméleti vizsgán?

Figyelt kérdés

Na most, már egyszer elvéreztem. De tanultam rá. Most beseggeltem a könyvet, kijegyzeteltem az egészet, hangosan felmondtam magamnak.

De a gyakorlótesztek még mindig nem sikerülnek maradéktalanul. Amikor negyed annyit tanultam, akkor is jobban mentek. Könyvet elolvastam, közben jegyzeteltem, most be is seggeltem, minden részt felmondtam hangosan magamnak. Amit rosszul mondtam, felmondtam újra. Értem is, hogy miről van szó.

[link]

Itt gyakorlok.

Amúgy a könyv nem sokat ér, mert az előző vizsgán is voltak olyan kérdések amiről se az oktatáson, se a könyvben nem ejtettek egy szót sem.

Gyakorlótesztek változatosan sikerülnek, ha nem sikerül, akkor éppen, hogy 3-4, esetleg egy ponton múlik. A vizsgán is 61 pontom lett és belegondolva meg is lett volna, mert elszúrtam 2 olyan kérdést, amit itthon meg tudtam volna csinálni, de ugye ez kevés. Én meg nem tudok vizsgázni, olyan ideges voltam, hogy rámjött a sz*rás.

Csak az az idegesítő, hogy játszok apám pénzével, már így elment egy tízes a két vizsgára. Ez abszolút pofon, mert az iskolában meg végig jó tanuló voltam, itt meg nem bírok átmenni.

Tud valaki valamit tanácsolni, hogy mit csináljak?

Már illene átmennem és szeretnék vezetni, de tényleg!



2016. szept. 10. 18:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, de tényleg nem találkoztam vele.
2016. szept. 10. 21:06
 12/19 anonim ***** válasza:

Attól hogy szóról szóra megtanulod, mint a himnuszt, még nem biztos, hogy tudod is.A kreszt nem bemagolni kell hanem megérteni a logikáját. ha ez megvan akkor már tudod alkalmazni.

most járok gépjárművezető szakoktatói tanfolyamra. A,B,C,D,E kategóriából valami 300 kérdésből összesen hármat hibáztam. nem gondolom, hogy egy hajszálnyival is okosabb lennék nálad. ha nekem sikerült, akkor neked is fog.

2016. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm a biztatást neked is és mindenkinek. Pozitívan állok a dologhoz, rajta vagyok. Gyakorlok még ma is amennyit bírok.
2016. szept. 11. 12:54
 14/19 A kérdező kommentje:
Na...Nincs meg. Nagyon el vagyok keseredve, de nem adom fel.
2016. szept. 12. 15:27
 15/19 anonim válasza:

Ne parázd túl!

:)

Hajrá ! 1 évig baszakodtam én is vele.


De meglett :)

Hajrá, és sok sikert ;)

2016. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. :)
2016. okt. 7. 12:29
 17/19 anonim válasza:
Sikerült?
2016. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Most megyek majd. Szorgalmasan készülök továbbra is. Ma is tanultam. Lehetőleg minden nap tanulok.
2016. okt. 13. 21:42
 19/19 A kérdező kommentje:
Sikerült. Csak gondoltam leírom, ha valaki tanácstalan lenne, mint akkor én. Az utóbbi 1 hónapom készüléssel telt, 74 pontom lett 75-ből. Tényleg alaposan fel kell készülni, nem elég ha csak a könyvet tanulja meg az ember, át kell ültetni a gyakorlatba is, vagyis megbízható forrásból sokat kell gyakorolni a teszteket. Alaposan felkészültem, a vizsgán már nem igazán ért meglepetés. Megbukni könnyű, nagy a kérdésbank, simán kaphat az ember becsapós kérdést, amelynek kifundálására nem elég az az 1 perc, főként stresszhelyzetben. Ha itthoni gyakorlásnál rendszeresen 70 pont alatt van az ember, akkor nem érdemes menni vizsgára, mert jó eséllyel elhasalhatunk. Főleg ha izgul valaki.
2016. nov. 3. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!