Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Am rutin vizsga és forgalmi...

Am rutin vizsga és forgalmi vizsga hogy történik?

Figyelt kérdés
Mire figyeljek ? Tippek ötletek a sikeres vizsgához ? Válaszokat köszönöm előre szépen! (Ha lehet olyan ember írjon aki nemrég tette le a am jogsit)

#KRESZ #vizsga #AM #rutin forgalmi
2016. szept. 15. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Rutinon ne rakd le a labad. A sorban 8masodperc alatt erj at. Ne tobb! Ne vigyel el bojat(milyen j) forgalmin meg az alapveto kreszre kell ods figyelni. Illetve kanyarodaskor ivesen kanyarodj ne ossze vissza :)
2016. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én abban a tudatban éltem , hogy rutinból nem kell.már vizsgázni. Legalább is 2012-ben nekem nem kellett. Viszont városin arra figyelj , hogy ne legyél stresszes ,lámpa lázas és ne arra gondolj hogy "Mikor lesz vége". Laza legyél és figyelmes élvezd azt ,hogy vezetsz. Mielőtt elindulsz elnefelejtsd ellenőrizni a fényberendezéseket valamint a féket és gumikat. Nagyon figyelj az irány jelzőre. Kanyarodáskor,sávváltáskor,ha félre állsz stb.. Gyalogosokra nagyon figyelj és az elsőbbség adásra.Teli zöld lámpára. Sebesség korlátokra. Sok sikert és lazán :)
2016. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

K i t é r ő :


Sajnos, régen vizsgáztam. Csak a rutin-vizsgával kapcsolatos, 1. és 2. válasz közti ellentmondásról írok, jogszabály alapján.


„AM” kategóriánál (több kategóriával együtt) nincs rutin vizsga. Van viszont járműkezelési vizsga: a jármű technikai kezelésének, a manőverezési feladatok végrehajtásának, valamint a jármű biztonsági ellenőrzésének számonkérése az „A”, „AM”, „A1”, „A2”, és „B1” kategóriák esetében. „AM” kategória esetén 10 perc alatt kell végrehajtani.

(Ugyanakkor, pl. „C” kategóriánál van rutin vizsga, de nincs járműkezelési vizsga.)


És, persze van forgalmi vizsga is. "AM" kategóriánál 20 percnyi vezetés, közúton.

2016. szept. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ket honapja vizsgaztam. Volt rutin...
2016. szept. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ
2016. szept. 16. 22:11
 6/9 A kérdező kommentje:
A forgalmi vizsga mennyi idő? Sok helyen azt hallottam hogy egy óra
2016. szept. 16. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egy oraba benne van, hogy a vizsgabiztos megnezi az irataidat, te kozben ellenorzod az autot.. Kb. 30-40percet kell vezetni, utanad jon a kovetkezo, akihez mennie kell..
2016. szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15 perc alatt megvolt a vezetes. Meg kb elotte az ellenorzes 5-6 perc.
2016. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azert ez a 15perc vezetes eleg ritka, ha csak nem adtal boven kenopenzt..
2016. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!