Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen volt a forgalmi vizsga?

Milyen volt a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek :) pénteken vizsgázom nagyon izgulok.. mik a tapasztalataitok? milyen volt? milyen volt a vizsga biztos ? az oktatótok segített ? Hogy zajlott ez az egész ?

2016. aug. 31. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Én is izgultam, egy kanyart be is néztem, jobbra kellett volna mennem, de balra fordultam, de nem volt gáz, mert vizsga alatt el lehet tévedni. Ill. akkor el lehetett, most nem tudom mi a szabály. Az oktatóm segítőkész volt, mivel a vizsgabiztos nem látott rá a lábára, ezért kicsit csaltunk a pedálokkal :D Buli volt, elsőre meglett.
2016. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
általában az oktatók szoktak segíteni ? mert én az én oktatómról nem tudom elképzelni h segíteni fog :(
2016. aug. 31. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Azt nem tudom, hogy átmentem e.

Mert a vizsgabiztos még az intenziven van, az oktatót megfogta a légzsák. :D:D:D

2016. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk rendesek voltak, segítőkészek a biztosok is és pl az oktatónk is köhögött ha pl a parkolás nem sikert 100%-ra (allergiásnak mondta magát :D ) és akkor javítottam.

Ha belekerülsz egy forgalmi helyzetbe amiből nem tudsz kijönni anélkül hogy vételnél (pl záróvonal, azonnali bukás az átlépés, nem jó helyre soroltál be, balra indexeltél) akkor arra menj ahová indexelsz vagy ahová besoroltál, az nem bukás, az oktató újratervez ilyenkor :)

Fékpróbát ne felejtsd ki! :)

2016. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
46%
Én először megbuktam. Nem izgultam, a vizsgabiztos hátul olvasgatta az újságot. De nem indexeltem és megbuktatott. Aztán másodjára már biztosra mentem és fizettem is neki 15 ezret. Ez a vizsgabiztos nem csak olvasta az újságot de telefonozott is. Tehát kicsit se figyelt rám. Az oktatóm csak másodjára segített amikor már fizettem. És így a vizsgaútvonal felénél már visszafordultunk. Sok Sikert!
2016. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezert van az a sok baleset, mert altalaban a vezetni nemtudok lefizetik a vizsgabiztost. Inkabb ne legyen jogositvanyom minthogy valaki eletebe keruljon a tudatlansagom... Visszaterve a kerdesre. Nekem elsore sikerult minden. Sokminden a vizsgabiztostol fugg. En vetettem egy sulyos hibat majdnem csak hamar felismertem a helyzetet. A vizsgabiztos nevetett egy jot es atengedet egy ilyen mondattal. " Nagyon jol kezelte az autot, bar kicsit neztem mikor arra a szukhelyre beparkolt. Az autokezelese, forgalom felismerese miatt eltekintek az apro hibatol. Tovabbi balesetmentes kozlekedest." Kiszallt es en vidaman mentem az okmanyirodaba. Nem kell beszrni merf ha raizgulsz tobb hibat fogsz veteni. Bar szerintem ahogy beinditod es kimentek a forgalomba el is fogod felejteni hogy a hatadnal ul valaki. Sok sikert!
2016. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az oktatóm mondta, hogy milyen számokat ne mondjak (az útvonal kiválasztásánál, illetve a fordulás és a parkolások kiválasztásánál van erre szükség). Aztán a vizsgabiztos elmondta, hogy mit kell ellenőrizni az autón, majd lementünk, ott ezt elvégeztem, beültünk, fékpróba, mondtam, hogy a fék jó, utána már nem is kellett törődni, hogy valaki ül hátul is, egy sima órára hasonlított.
2016. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem kellemes emlékként maradt meg a forgalmi vizsga, úgy fogtam fel, hogy az oktatóm mindent megmutatott amit kell, beül mögénk egy pacák arra a 40 percre, megyünk egy kört a városban, aztán lesz jogsim. És lőn :) amúgy az oktatóm segített v. akart, kiterített újsággal az ölében nyomta a kuplungot hátha elfelejtem és az ujjával dobolt a papíron minden 30as táblánál, hátha nem látom. Mindeközben szóval tartotta a palit a hátsó sorban. Aki amúgy nem.csinált semmit, ücsörgött és a végén azt mondta gratulálok :) szerintem ne parázz, a nyugodtság sokat segít :)
2016. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!