Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Minden kereszteződésben,...

Minden kereszteződésben, utcasarkon a következő szakaszra vonatkozó kresztábláknak kint kell lennie?

Figyelt kérdés

Parkolással kapcsolatos a kérdésem.

Budapest,XIII.kerület egyik kereszteződéséről van szó,de nem ez a lényeg,hanem az,hogy a közútkezelő,vagy az önkormányzat(akihez tartozik a kresztáblák megfelelő,és érthető módú kihelyezése)

Egy hosszabb utca(egyirányú),amin kb.6-7 kereszteződés van,tehát több utcából rá lehet kanyarodni erre az utcára,minden egyes kereszteződésnél kint kell e lenni a P zóna táblának,és alatta a kis kiegészítőtáblának,amin fel van tüntetve a napok,és a mettől meddig fizetős időszak.

Merthogy nem régiben az történt,hogy egy mindig 18:00 h-ig fizetős zónát átállítottak 20:00-ig-ra,és én megszokásból 19 óra körül parkoltam le,de mire visszaértem a kocsimhoz,rajta volt egy 6380 Ft-os bünti.

Viszont a sarkon nem volt semmi jelzőtábla erre vonatkozóan,le is fotóztam.

Befizettem,meg nem is érdekel,csak kíváncsi lennék,hogy hogy is van ez?

Köszönöm



2016. szept. 19. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem. létezik parkolózóna tábla, az csak a zóna határain van kint
2016. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A "zóna" táblák pont arra valók, hogy ne kelljen belőle minden húszméteren kirakni egyet.
2016. szept. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. szept. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!