Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jók ezek a kresz vizsgaprogram...

Jók ezek a kresz vizsgaprogramok? Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
A tananyagot tudom, kreszteszt.hu-n töltöttem egy rakás tesztet, amiken nagy arányban átmegyek. Azonban ez kevés volt. Sok olyan kérdés jön a szembe a vizsgán, ami a tankönyvben nem szerepel, internetes tesztekben nem lehet megtalálni. Egy hajszálon múlt a vizsga, de nem is az lenne a cél, hogy átvergődjek sokadszorra, hanem tényleg tudni kellene. Lefedik-e a fizetős programok a vizsgát, be lehet-e velük pótolni, ami nincs a könyvben?

2016. szept. 12. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tudni akarod akkor bizony meg kéne érteni a könyvben leírtakat, akkor nem lephet meg egy kérdés sem (nagyon).
2016. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leírásod szerint - ha jól értem - nem magával a tesztel van gondod, hanem egyes dolgokat nem értesz, s ezért adsz rossz választ. Ezen semmilyen teszt nem segít. A problémás dolgokat kellene újra átvenni.
2016. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy például elszúrtam egy automata váltós kérdést. Vannak ugye rajta jelölések, vagyis betűk, amik különböző funkciókat jelölnek. Hiába tanultam, hiába értem, néha van olyan kacifántos kérdés ami megingatja az embert, aztán még elmegy egy hárompontost meg 1-2 kérdés, aminek a leírását nem láttad a könyvben és bukta. A könyvet már 2x átrágtam. A netes tesztek meg nem hasonlítanak az éles vizsgára, mert nagyságrendileg könnyebbek.
2016. szept. 12. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Hárompontosakat betonszilárdan kéne tudni.
2016. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen. Nyilván hibás vagyok benne. De amikor rajta van az emberen a vizsgadrukk, akkor nem olyan egyszerű gondolkodni. Nem volt rémesen ideges, de minimálisan izgultam. És amikor látod, hogy pörög az 1 perc...Wáááá

A következő vizsgára, akkor megyek, ha hibátlan minden a gyakorlóprogramokban és elolvasom még a könyvet egy párszor.

2016. szept. 12. 16:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként érdekes, hogy a régi teszteken ott átmegyek. Most is csináltam egyet és 73/75. Na mindegy, a következővel várok még, nem kapkodom el.
2016. szept. 12. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az E-titán vizsgafelkészítője segített a legtöbbet, 100%ban lefedi a vizsgát, a megfogalmazás is u.az.

Automatánál pedig kösd a jelölést N=nulla, D=direkt, P=parkoló állás, R=rükverc, 1 és 2 közvetlenül válható fokozatok. pl. hegymenet.

2016. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen. Most a szakoe kérdéseit csinálom, bár ott ugye nincs válasz. Meg fogom nézni az E-titánt is. Köszi mindenkinek a választ.
2016. szept. 14. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!