Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál, ha reggel a...

Hogyan reagálnál, ha reggel a szélvédőn cetlit találnál h milyen bénán parkolsz és az illető ezt le is fotózta?

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Lehet megtanulnék parkolni.

Persze ez attól függ, hogy tényleg elrontottam-e valamit, vagy csak 2 fokkal ferdébben áll az autó, mint kéne.

2016. okt. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

Sőt még facebookra is föltolhatta a autós szégyenfalas csoportba, rendszámmal mindennel. Én csak ezért tanultam meg normálisan pontosan parkolni. Ennek ellenére is dobtak már fel facebookra jól meg is aláztak. De szerencsémre videókat készítek amint haladok az úton és feltöltöttem, hogy a parkolóba mindegyik pont a vonal fölé parkolt én is arra kényszerültem de engem lefotóztak.


Gondolj bele, mész este haza fáradtan, kimerülten és egy ügyetlen ember miatt nem tudsz leparkolni s egy vagy 2 utcával arrébb sikerül, de mondjuk arra már nem vonatkozik a parkolókártyád és reggel a előző műszak miatt nem kéne felkelned csak 10-11-kor de már 8 óra környékén jönnek az parkoló-őrök.


Nekünk is van szerencsénk ilyenhez, nem tud párhuzamosan parkolni a hetven valahány éves néni, 3 parkolót elfoglal, de amint látom, ezt mindig idejébe közelebb állok hozzá, szinte rá állok teljesen sajna mert ha jön haza a szomszéd akkor nem tudna leparkolni, mert kicsit ő is ügyetlenke. Parkolásnál és közlekedésbe is jó fejnek kell lenni, és akkor nem lesz gond.

2016. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Lefotóznám azt aki kiragasztotta. Pontosabban ami maradt belőle az udvaron az 5 Cane Corso után, és menne a kapura egy "így jársz, ha bejössz" táblának.
2016. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

25 év alatt már úgy-ahogy megtanultam parkolni, így minimum meglepődnék.


Azt meg nem értem, hogy mit fotózott le kicsoda. Lefotózta a cetlit amit a szélvédőmre rakott? És én erről hogyan szereznék tudomást? Vagy a szerinte bénán álló autómat fotózta le? És? Mondjuk megértem, mert ritka autóval járok, nem ő lenne az első, aki lefotózza.

2016. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

:D köszönöm a válaszokat! Nem en parkoltam benan, egy jobaratom (aki amugy figyel a parkolásra, de most nem) - es teljesen kikelt magából h hogy képzeli az ember, visszakérte a gondnoktol a kamera felvételt is h megtalálja a cetlizot.

En ezt annyira nem ertem, en lesz_rnam, nem érdemes ezen rugózni...

2016. okt. 14. 10:04
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Én is magasról leszårnám, hogy ki tette. Hogy miért tette, az azért érdekelne, mert ezek szerint volna mit jobban csinálni, amikor parkolok.
2016. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, és elszégyellném magam.
2016. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szarul parkolok, akkor fejleszteném, bár akkor azt cetli nélkül is megtenném. Ha egyszeri alkalom, vagy jól parkoltam, csak valakinek ennyire unalmas az élete, akkor magas ívből.
2016. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Elszégyellném magam. Aztán kiröhögném magam, és én is lefotóznám cetlivel együtt.

Aztán napi renszerességgel gyakorolnám a parkolást

2016. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amíg szar van veréb is van. A veréb se különb mert az is szaros. Nagyjából ennyi.
2016. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!