Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Reggel 8 órai forgalmi vizsga...

Reggel 8 órai forgalmi vizsga időpont nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg, hogy reggel 8-kor lesz a vizsgám. Vezettem már a reggeli órákban, de mindig azt tapasztaltam, hogy borzalmasan nagy volt a forgalom 7 és 9 óra között, alig lehetett haladni, ráadásul a többi autós is sietett és sokszor szabálytalanok voltak, volt mikor kitolattak elém vagy nem az irányjelzésnek megfelelően mentek. Attól is félek, hogy alig találok majd parkolót, mert a nagy forgalom miatt mindegyik foglalt lesz. Csütörtökön vizsgázom, eddig azt hittem, hogy 10 órakor lesz a vizsga, aminek örültem is, mert abban az időpontban elég kihalt minden, de ma hogy megtudtam a 8 órát még jobban izgulok.
2016. szept. 27. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a legjobb. En penteken 4kor.. Mindenki megy haza.... Ahhoz kepest meglett. :) igazából nagy részt a lampak iranyitanak szóval nem gond. :)
2016. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, a 4 óra sem túl barátságos. Az oktató szerint 8-kor már pont, hogy nincs senki az utcákon, mert beértek dolgozni, de szerintem meg 8-9 között a legforgalmasabb, mert 8-ra viszik a gyerekeiket iskolába is az emberek, az irodákba 8-9 között kell bemenni dolgozni, így tele lesz minden autókkal.
2016. szept. 27. 15:53
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Mikor megszerzed a jogosítványt akkor se terveztél vezetni ebben az időszakban? Mert máskülönben nem értem az aggódásod.
2016. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Katolikus plébános ***** válasza:
100%
Megértem az aggódásod, nem a legjobb ilyenkor vizsgázni, én se szeretek ily időpontba autózni ha nem kell, sok a gyökér, mindenki ideges. Az a lényeg,hogy figyelj mindenre, ha ledudállnak tegyél rájuk, ők nem vizsgáznak 8-kor. Szuszá van. Mindenképp irj hogy mi a helyzet,holnap 8-kor gondolok rád, én is akkor megyek dolgomra pont. Drukkol.
2016. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha megszerzem a jogosítványt akkor nem, nem tervezem ilyen időszakban a vezetést egy jó ideig. A szüleim mondták, hogy majd mehetek reggel a kocsival, mert ők nem használják, de elnézve a nagy dugót előbb odaérek biciklivel, rosszabb időben pedig busszal, hisz az biztonságosabb, mint egy kezdő vezető a csúcsforgalomban.


A drukkolást köszönöm, igazából nem holnap, hanem csütörtökön megyek vizsgázni, de már előre nagyon izgulok. Holnap délután még veszek egy órát.

2016. szept. 27. 18:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ennél rosszabb időpontok is de ez sem a legjobb
2016. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól megy az araszolás, akkor még mázlid is van. A vizsga az 50 perc, nincs megadva, hogy hány kilóméter. Ha abból fél óra dugóban ülés, annál kevesebb időd marad valamit elrontani.
2016. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, erre az előnyére én is az előbb gondoltam, az órán is volt olyan, hogy kb. 10 percet ültünk egyes kereszteződésekben, mert akkora volt a forgalom, hogy nem tudtam kikanyarodni, valamint ha olyan útvonalat fogok ki, amit vasúti átjáró keresztez, akkor is állhatok ott jó pár percet, mert reggelente elég gyakran járnak a vonatok, így minél kevesebbet kell menni annál kisebb a bukás esélye.
2016. szept. 27. 18:28
 9/12 Katolikus plébános ***** válasza:
100%
én emlékszem amint megkaptam a jogsit rá 1 hétre már iskolába autóval jártam, mindenkit feltartottam, nem értették, de én igen és az a lényeg, belejöttem. Mindenkinek sikerül.
2016. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást, végül sikerült. Meg is lepődtem, mert úgy mentem oda, hogy elsőre mindenki megbukik, ráadásul még nagy forgalom is lesz, így nem sok jóra számítottam.

Valóban nagy forgalom volt, de végül ez vált a hasznomra. Kihúztam egy olyan útvonalat, aminek a végén egy faluba kellett volna kimenni, de abban a faluban most nagy útépítések zajlanak, sok a terelőtábla, egyes utak le vannak zárva, azért imádkoztam, hogy nehogy azt húzzam, de ilyen a szerencsém, kihúztam.

A városban viszont akkora forgalom volt, hogy az útkereszteződéseknél is sokat vártunk, plusz az utolsó 20 percben előttem bénázott egy konténeres autó a megfordulással, így 10 percig feltartott, végül a vizsgabiztos mondta, hogy ne menjünk ki a faluba, mert nem érnénk vissza, úgyhogy a nagy forgalom szerencsét hozott. :)

2016. szept. 29. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!