Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szegeden a belvárosban vagy a...

Szegeden a belvárosban vagy a közelében napközben van valahol ingyenes parkolási lehetőség?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Árkád parkoló, vagy a Kossuth Lajos sugárúton egy parkoló, ha a belváros felé mész, akkor jobbké felé, nem sokkal hogy a Tisza Lajos körútra érnél. Illetve az Újklinikától nem messze van egy a Semmelweis utca (a "klinikák utcája") végén. Hírtelen ennyi jut eszembe. A rakparton is ha jól tudom ingyen lehet parkolni, de nem biztos.
2016. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Nem is gondoltam hogy az Árkádban is ingyen lehet. Nálunk a helyi plázában bizony másodpercre pontos számlázást kapunk utólag.

2016. nov. 7. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
engem is meglep, hogy ingyenes az árkád, de gondolom így arra számítanak, hogy több lesz a vásárló, éppen ezért. Ha pl otthagyod az autódat, elintézed a dolgod a városban, aztán ha marad időd, szétnézel, esetleg veszel az Árkádban valamit, mielőtt felvzed az autót. Legalábbis én sokszor beugrom szétnézni, ha csak valami másért hagytam ott az autót, és marad még rá időm.
2016. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!