Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Franciaországban a gps ha...

Franciaországban a gps ha bevitt 3,5 tonnás korlátotással ellátott településre és már nincs lehetőség kifordulni várható büntetés?

Figyelt kérdés
40 tonnával. Gondolok beépített kamerákba stb.
2016. okt. 17. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Várható.

Az esély minimum 50%, vagy lesz büntetés vagy nem - ettöl csak több lehet a büntetésre az esély matematikailag.

2016. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy bevitt a gps. Amire te gondolsz, az a navigáció. Egyrészt. Másrészt te vezettél, te irányítottad a szerelvényt oda.
2016. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kikerültél onnan szerencsésen, mindenféle gubanc nélkül? Akkor szerintem nincs miért aggódj.
2016. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ki , persze. Alapgond az volt, hogy abban a városban volt a célhely. Mindkét navigációs rendszer ezt az utat adta. Tulajdonképpen gyanú sem merült fel, hogy gond lesz. Előjelző tábla sem volt. Majd mikor elhagyom a kereszteződést ott a tiltó tábla. Célforgalom nélkül. Megfordulni persze semmi lehetőség. Érdekes túra volt, szűk utak. Egy rendőr jött szembe, de nem sietett visszafordulni utánam, pedig nem lett volna nehéz ami tempót én ott tudtam felvenni.
2016. okt. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!