Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Léteznék még kamionos bandák/b...

Léteznék még kamionos bandák/banditák? Kamionosnak készülnék, és szeretnék kamionos bandita lenni

Figyelt kérdés

A kamionosok, úgy élnek, hogy elvesznek, bejárják Európát, amerre járnak elveszik amit kell, fosztogatás, elszívják az üzemanyagot a többi kocsiból, eladják, lakáskba betörés, ékszerek, stb, ez működik még?

Meg cégektől kikövetelni a borravalót?

Canadában él unokatesóm, azt mondta ott szinte csak banditák a kamionosok és ebből élnek, meg a bárkban isznak.


Az a baj Román magyar vagyok, és félig roma származásom miatt más munkára nem vettek fel, csak ebben látom a lehetőséget.


Ti ismertek kamions banditákat? Cégeknél mi a feltétele hogy bevegyenek?



2016. nov. 7. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a tévét.
2016. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fájt.
2016. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyere Magyarba itt kapsz kozmunkát! Ne a rabláson tord a fejed!
2016. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

"Az a baj Román magyar vagyok, és félig roma"


Ez a kisebbik baj!Az igazan nagy baj,hogy olyan buta vagy mint egy diszperziós vödörnyi virágföld!

2016. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Kikérem magamnak a diszperziós vödörnyi virágföldek nevében.
2016. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy remek életcél. A legjobb lenne ha nem reklámoznád hogy magyar vagy. Inkább mond hogy román vagy.
2016. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Te hülye, ne keverd össze a kamionosokat a lomisokkal!


Egyébként a Verdák 2-őt már láttad?


Ilyen szánalmasak a román fiatalok?

2016. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen anyagot tolsz? Adj már nekem is :-D
2016. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
gyere a waberershez, ott a románok mindent lopnak amit tudnak. Miattuk nincsenek dobozok a pótkocsin, se pótkerekek, mert egyből szerelték le és adták el őket :) Úgy hallottam cégeknél se mindig szedik le őket, inkább elhajtják, mert rendszerint megdézsmálják a rakományt stb...
2016. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9

Én meg azt mondom neked erre, akkor fizessen a góré a lerakón jattott és nincs dézsma...

orvosnak is jár a hála pénz nem? vagy vezessek le 2000 kmt, azt én álljak vigyázva?

Nehogy már fájjon a cégnek 1 karton ital, stb Még lead 1 kilot a zsírjából.

És igen román magyar kettős állampolgár vagyok büszke vagyok rá.

De ha nincs mit enni itthon valamiből meg kell élni ezt meg kell érteni a cégnek is, valamibő üzemeltetni kell az autót, nincs pénz 350 ft gázolaj, cégek meg megveszik 200 ft-ból mert nincs áfa nekik

2016. nov. 15. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!