Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elmehetek egy vezető oktatóval...

Elmehetek egy vezető oktatóval gyakorolni?

Figyelt kérdés

Amióta megkaptam a jogsit, azóta nem sokat vezettem, és most a munkám miatt autóval kell majd járnom


Kicsit kijöttem a gyakorlatból, és jó lenne elmenni gyakorolni egy oktatóval.

Van erre lehetőség?


2016. nov. 8. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze! Nem szokatlan megoldás, hogy már jogsival rendelkező emberek kérnek néhány órát felfrissíteni az elfeledett tudást.
2016. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is vettem pár órát, amikor 10 év után először kocsiba ültem. Nincs akadálya, ha kifizeted az óradíját.:-)
2016. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kell valamilyen hivatalos papírt/szerződést kitöltenem hozzá, vagy csak csengetem a pénzt és padlógáz? :)
2016. nov. 8. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Oktatója válogatja.:-) Nyilván az a jogszerű, ha hivatalos szerződést köttök, a pénzről pedig számlát kapsz.

Én ismerőssel mentem (rendes tanulókocsiban), szívességből, összesen talán 2-3 órát, amikor épp ráért. Minden családtagomnak ő volt az oktatója, azt mondta, ennyi belefér.:-)

2016. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már nem tanuló vagy, ezért a NKH felé nem kell dokumentálni a gyakorlást, de a felelősség is a tied.

Tanuló esetében az oktató a felelős vezető.

2016. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!