Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KECSKEMÉTI KISVASÚT újraindul?

KECSKEMÉTI KISVASÚT újraindul?

Figyelt kérdés
A minap jártam Törökfái felé és az állomás előtt kb 1 km-es szakaszon teljesen fel van újítva a sín és a töltés is, mintha most rakták volna le, ráadásul a gaz nagyon sok helyen ki le van vágva köztük a kecskeméti állomáson is. Ez az újraindítás első jelei lehetnek?

2016. nov. 13. 11:26
 1/2 senior10 válasza:

Én személy szerint nem nagyon hiszem, hogy valaha is újra fog indulni. Persze időnként lehet hallani különböző kezdeményezésekről de ezek valahogy mindig abbamaradnak.

Sok mozdonyt és vagont (a jobb állapotban lévőket persze) már rég elvittek más kisvasútakra dolgozni. A pálya már a működésének utolsó 10 évében is kritikán aluli volt azóta pedig a pusztai vonalrészen már kb nem lehet látni a vonalat se szerintem. Szóval

2016. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kocsik és mozdonyok egy részét elvitték a felcsúti kisvasútra. nem fog újraindulni.
2016. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!