Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha nem mentem el forgalmi...

Ha nem mentem el forgalmi vizsgára, mert beteg voltam, oda jó az alábbi orvosi igazolás?

Figyelt kérdés
,,2016.11.15 - 11.15-ig orvosi ellátás alatt állt. 2016. 11.18-ig testnevelés alól felmentve."

2016. nov. 16. 17:26
 1/7 Mosqu!to ***** válasza:
Ha az oktatónak előre jelezted,akkor gondolom,hogy ez se kell! Ha pedig nem szóltál róla,hogy nem mész,akkor szerintem mindegy is! Sokat nem javít a helyzeten,ha mindketten (Oktató + VB) vártak rád, de Te nem mentél.
2016. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 petizacc ***** válasza:

Ugyanaz mintha megbuktál volna.

Fizetheted be újra a vizsgadíjat.

2016. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a különös helyzet állt fenn, hogy az oktatóval megbeszéltük, hogy legyek hirtelen beteg. Úgyhogy ő nem hivatalosan tudott róla, sőt az ötlet tőle jött. A biztost tényleg megvárattam. Oktató azt mondta csak, hogy vigyek igazolást valami Pecvába, és kérjek kérvényt, hogy beteg voltam. Az érdekelne igazából, hogy az oktató nem mondta, hogy fekvőbetegnek kell lennem, és a papíron sincsen rajta hogy fekvőbeteg, de hallottam ilyet is valakitől, hogy az kell.
2016. nov. 16. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azt az igazolást fogadják el, amin az szerepel, hogy vezetésre alkalmatlan vagy ezidő alatt. Sima orvosi igazolást nálunk nem fogadnak el.
2016. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem lesz jó. Akkor fogadják el ha legalább 3 napig fekvőbeteg voltál, ezt a papírt a Közlekedési Hatósághoz 8 napon belül kell benyújtani és utána eldöntik hogy vizsgázhatsz-e újra a vizsgadíj újra megfizetése nélkül. Most azt teheted hogy beadod a határidőn belül és megvárod mit mondanak.
2016. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen hülyeséget, már elnézést..Nem lett volna egyszerűbb ha elmész és túl leszel rajta?
2016. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elfogadták szerencsére a papírt, így eltudtuk tolni kicsit. Azóta meg is van a jogsim. Sajnos az nem volt járható út, hogy elmegyek és túl leszek rajta, mert 4/3 volt az esély, hogy korrupt vizsgabiztos lesz, nekem meg még nem volt pénzem rá is, így mindenképp halasztani kellett.. De így meglett, mert lett pénzem addigra. :) De Mo.-n nincs korrupció..
2017. aug. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!