Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kinek jelezzem, hogy az...

Kinek jelezzem, hogy az utcánkban a parkolóhely kijelölés balesetveszélyes?

Figyelt kérdés

Szóval fizetős parkolóvá tették sajnos az utcánkat, de ez nem volt nekik elég még fel is festik ( eddig ZÓNA volt ) . Ezzel nincs is gond mert mint tudjuk nincs ipar az autósokról kell az utolsó bőrt is lehúzni, tehát sarc van.


Az utcánk végén egy elég beláthatatlan, szűk kereszteződés van, és az utolsó felfestést épp oda tették, tehát ha a védett útról kanyarodnál be az utcánkba akkor nagy eséllyel percekre beragadsz, mert akik az utcánkból kanyarodnának ki azok elfoglalják az utat, így ha az utolsó kettő parkolóhelyre parkol valaki akár be is dugíthatja azt a szakaszt. Nem beszélve a gyalogosokról akiket nem látsz a parkoló autók miatt.


2016. nov. 27. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a KRESZ szabályoknak megfelel a felfestés, akkor nincs miről beszélni.

A jegyzőnél tehetsz panaszt.

2016. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most nem néztem utána, de 5 méter a táblától, igaz?
2016. nov. 27. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Akik ezt felfestették, azok engedély birtokában tették. Ráadásúl az útmérnök is átvette.


Felesleges panaszkodnod, ők az okosabbak. Majd ha baleset történik, akkor a helyszínelési jkv-ban ezt az állapotot megemlítik.


Amúgy az útügyelet, vagy a jegyző.


Ja, mielőtt panaszra mennél, nem ártana ismerni a perkolás feltételeit.

2016. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez most úgy néz ki mintha én lennék a gonosz bemószeroló, holott egyáltalán nem így van. Csak jófej akarok lenni és tekintettel vagyok autóstársaimra.
2016. nov. 27. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!