Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt? (Rage! )

Miért csinálják ezt? (Rage! )

Figyelt kérdés
Szóval az m1/m7es autópályán tábla hírdeti: az eteli téri p+r parkoló ingyenesen használható.. na igen,ez tök szép,én is használnám,hiszen minden nap arra járok iskolába.. de nem tudom,csak ha hajnalban indulok, mert reggel 9re kb betelik az a 300 hely,az a másik 300 autó,ami utána jön, már nem tud hova parkolni, és mivel olyan remekül megvariálták a közlekedési rendet a környéken,már az sem játszik,hogy a közeli lakótelepen keresek helyet, csak marha nagy kerülővel(meg nyilván az ott lakók is örülnének ha ők meg emiatt nem tudnak parkolni)..vagy àt is lehet menni az egér út felé a lenti parkolókhoz (szintén marha nagy kerülővel), az èrdekesség hogy ott sincs mindig kijelölt parkolóhely..ja, csak az embereknek általában nincs fölösleges x órája amíg sikerül találnia egy helyet, hanem, ha már pl az etele téri p+rbe megy,akkor ott áll meg,ahol tud.. padkán, út mentén,bárhol,ahol nem zavar másokat.. rengeteg autó parkol egyébként így.. és igazából én azon akadtam, hogy ezeket az autókat mind megbüntetik, veszik a fáradtságot és egyesével,minden autó szélvédőjére odacseszik a figyelmeztető cetlit (először csak figyelmeztetés,utána feljelentés,utána elszállítás).. azért, mert nem bírtak egy normàlis méretű parkolót csinálni, könyörgöm!! És a vicc az, hogy a lenti 2 parkoló ugyanúgy őrzött, ott mégis leszxrják..de csak eddig, ugyanis ma pl mentem a lenti kisebb parkoló felé, és táttam, hogy aki az út mentèn parkol,az a kb 20 autó,mind kerékbilincset kapott!! Nem figyelmeztetést, kerèkbilincset! Vicc ez komolyan..hogy nap közben sehol nincsen hely,és mindenkit megbüntetnek,aki már nem tud a kijelölt helyekre állni.. nyilvàn nem direkt állnak oda az autósok, csak eddig már nem jutnak el agyban ezek a iq figherek.. ugyanakkor legyen kevesebb autós a városban,de hogy ha nem tudják lerakni a p+rrekben az emberek az autóikat, mert nincs elég hely.. mert szxrul van megcsinálva ez az egész rendszer (ami btw külföldön kiválóan működik).. kiborultam ez nagyon..
2016. nov. 29. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor nyugodj meg, mert több oarkoló nem lesz. Ott lakom a környéken, ismerem a helyet. Sajnos kevés parkolót csináltak, igaz, a sínek túloldalán is van parkoló, de oda nagyon macerás átmenni. Nyilván egy idő után betelnek a szabad helyek és ha ezt tapasztaltad, legközelebb eleve ne arra menj. A tilos helyen parkolást büntetni kell, ez van. A kerékbilincs kissé túlzás, de megtehetik. Nagyobb parkolót nyilván nem bosszantásból nem csináltak.
2016. nov. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom külföldön nem merül fel, hogy kevesebb a parkolóhely, mint a parkolni vágyó, na fárassz mást a hülyeségeiddel.
2016. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nincs is sehol kitáblázva hogy csak a kijelölt helyeken lehet megállni, sem egy megállni és várakozni tilos tábla,sem semmi.. tök váratlanul éri a mit sem sejtő autósokat :/ Amúgy én gyakran vagyok külföldön,Amerikában, és pl New York környékén nem tapasztaltam ilyet..minden országban,városban bajos a parkolás,de ott megoldották..
2016. nov. 29. 14:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy én eddig még csak egy figyelmeztetést kaptam,de együtt érzet a többi autóssal (plusz így én is kénytelen vagyok keringeni).. a kerékbilincses sztorihoz még annyit elfelejtettem, hogy múlt héten még simán lehetett ott parkolni,én is parkoltam.. egyik napról a másikra aztán már bilincselnek,gg..
2016. nov. 29. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
KRESZ-t ismered-e? Nincs kiírva, hogy nem parkolhatsz szabálytalanul, muhaha. Parkolj akkor a budaörsi vasútállomásnál és járj be vonattal, ennyi.
2016. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mit sem sejtő autós a harmadik reggelen amikor látja, hogy az életbe nem fog normálisan parkolni ott más megoldást keres.
2016. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!