Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak kreszre? Jövő...

Hogyan tanuljak kreszre? Jövő hónap 22-lesz a vizsga a tanfolyamon 10-ből 8x átmegyek itthon egyáltalán nem mit csináljak nem voltam sose jó elméletből inkább gyakorlat

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Tedd félre a teszteket! Olvasd el a tankönyvet, de ne folyamatosan. Minden egyes egységnél állj meg, s gondold át. A szabályokat nem szivatásra találták ki, nem arra való, hogy buktatni lehessen, hanem abban segít, hogy biztonságosan elérd az úti célod.

Amikor majd önállóan fogsz vezetni, akkor sem A, B, C, D gombot nyomsz, hanem

-köforgalomelsőbbségetkell-mitcsinálezabarom-adnom,hol is kellkihajtanom-hénemlátsz-najó,akkormostmerreis

Szóval másodpercenként hozol jó sok döntést. Ha tévedsz, esetleg meghal valaki.

Persze általában nem, s nem is szabad úgy kocsiba ülni, hogy jaj, mi lesz.

Ezt csak azért írom, hogy lásd, miért baj a teszt gyakorlása a szabályok logikájának megértése nélkül.

Ez legyen a legfontosabb. Az egyes paragrafusok egymásra épülnek, egységes szerkezetűek, s érted vannak.

Ne azt gyakorold, hogy ha a 24-es kérdésre rossz volt a B, C, D, akkor csakis az A a helyes.

Azt tud, miért az A.

2016. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha biztosan át akarsz menni akkor az e-titán -t ajánlom.

Igaz nem ingyenes, (annyiba kerül, mintha 1x megbuknál) de abból az adatbázisból dolgozik, amiből a kérdések lesznek.

Ha 8-10 órán keresztül teszteket töltesz a programmal (akár témakör szerint is) akkor nem érhet meglepetés.

Én ez alapján készültem fel 73 pontom lett. (kb. 5-6 olyan kérdés volt amit eddig nem láttam)

2016. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!