Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » SOS! Segítség, Gyors hajtás...

SOS! Segítség, Gyors hajtás egy év után?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Segítségeteket Kérem, tavaly 2015 Decemberében volt gyorshajtasa szüleimnek Olaszországban, és a mai nap folyamán szólt a főnök, hogy most kapták meg. Lehetséges ez? Egy év után jön a csekk? Olaszországban mennyi idő után évül el? Nem kifizetni nem szeretnék.. csak eddigis volt egy két gyorshajtás de az 1-2 héten belül jött is. A waberersnel dolgoznak, "mindig ha ilyen van" (20 ev után ez a 3 dik ) akkor a csekket küldtek egyből a cégnek és szólt is a főnök, tehát a kérdésem, hogy lehetséges ez? Hogy egy év-re /rá kapják meg? Lehet ellene mit tenni? Válaszotokat előre is nagyon köszönöm! Sürgős!

2016. nov. 30. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni az eredeti levelet, felszólítást, elolvasni, ha kell lefordíttatni - már ha ér annyit az egész. Abból kiderülhet sok részlet.


Általában nem nagy ügy, nekem is küldtek már a labancok, kicsit megszaladtam a Brenneren, 35 euró, kifizettem, költsék patikára.

2016. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne szaladj meg es akkor nem kell patikaznod...


Engem is 2szer letrafiztak Ausztriaban, egyszer 2 honap mulva jott a csekk, masodjara kb 3 het alatt... Kifizettem, oszt joccaka...


De egy ev eleg sok ido, nezd meg az ugyiratot mikor datumoztak. Ha az is regi, akkor passz, de en kifizetnem, jobb a bekesseg. Meg amugyis, ha valoban gyorsan mentel...

2016. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ment a pacsi. Beszéltem több ügyvéddel , olaszt is felhivtuk. A cégnél lett eltuntetve állítólag majd ha be érnek magyarba atveszik a levelet. A lényeg hogy ki lesz fizetve / amugyis kilett volna...csak na...:D
2016. nov. 30. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!