Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Amerikában a Golden Gárgoly...

Amerikában a Golden Gárgoly hídnak mi a szerepe?

Figyelt kérdés
Arra a nagy piros hídra gondolok ami a San Franciscoi öbölben van. A város körülötte van, tehát a híd nélkül is a vizet meg lehet kerülni. Akkor mit csinál az a híd?
2016. dec. 1. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

???


Mit csinál?


Áll a helyén és segíti a két part közötti közlekedést.

2016. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy mi értelme van
2016. dec. 1. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Keress rá erre a sorozatra: Különleges építmények - A Golden Gate híd


Ez kb. minden kérdésedre válaszolni fog. Már az is érdekes (már akit érdekel), hogy az akkori technikával hogy építették meg.


Akkoriban az északi rész még nem volt beépítve és arra felé akartak terjeszkedni. Ma pedig már egy olyan jelkép nekik, mint nekünk mondjuk a parlament.

2016. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem azt magyar viszonyokhoz nem érdemes viszonyítani, itt ha van két folyó torkolata akkor arra a területre csak az egyik irányból lehet eljutni, a másik irányból (ami sokszor közelebb lenne) nagyon körülményes és költséges is.
2016. dec. 1. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmit se viszonyítottam a magyar viszonyokhoz.

Csak egy magyar vonatkozású hasonlatot tettem, ami igazából nem is az alap kérdéshez köthető.

2016. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Golden Gárgoly?

Miért a Lánchídnak mi értelme van? Ott van körülötte a város meg egy tucat másik híd, simán meg lehetne kerülni.



De egyébként nézd már meg a térképen, ha meg akarnád kerülni kb. 50 km-t kéne kerülnöd, ráadásul a városon keresztül.

2016. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

"A kérdező kommentje:


Úgy értem, hogy mi értelme van"


Ennek a "kerdesnek" mi ertelme van?

2016. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül is csak egy 80 km hosszú öböl az, teljesen felesleges rá bármilyen híd is... Nem is értem azt se, minek Budapestre Duna-híd, elvégre Dunaújvárosnál is van híd, át lehet ott is kelni a Dunán...
2016. dec. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!