Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érvényes jelenleg ez a kresz...

Érvényes jelenleg ez a kresz tankönyv?

Figyelt kérdés

[link]


2015-ös kiadású. Jövőre, azaz már 2017-ben fogom megszerezni a B kategóriás vezetői engedélyt. Érvényes lesz akkor is még vagy már hanyagolandó ez a könyv?


2016. dec. 5. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 2005-ben 1985-ös könyvből tanultam, azzal se volt gond. Az alapok nem változtak, tehát ha tisztában vagy azzal, mi változott azóta, bármilyen könyvből tanulhatsz. Minél régebbi egy könyv, annál több műszaki dolog lesz benne, amit a vizsgán már nem követelnek, de az életben hasznos. Régen gyűjtöttem az ilyen könyveket, 1953-as kiadásom is volt.


Ennek ellenére én amondó vagyok, hogy ma már teljesen felesleges ilyen könyvre pénzt kidobni, válaszd az online kresz oktatás opciót az iskolánál, bőven elég tudást ad. Nemrég bővítettem kategóriát, kb 6 óra alatt átpörgettem az online anyagot, próbavizsgákkal, tökéletesen felkészített. És így nem vesztegetsz el 30 órát a tanteremben, plusz még sokat az utazgatással.

2016. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hasznos, sőt kell is a könyv, különösen annak, akinek még nincs jogosítványa, és nem kapott valamikor KRESZ-böl alap képzést.

A KRESZ logikáját kell megérteni, ami nem bonyolult, de szükséges, tesztlapon totózás ma már kevés a sikeres vizsgához.

Egyébként a könyv jó, van néhány módosítás, azokat kell pluszban megtanulni

2016. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Megvenni nem fogom a könyvet, nCore-on néztem és ez volt ott a legújabb.
2016. dec. 5. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor tanultam én is megvettem ennek egy korábbi kiadását, de sokkal rosszabb, kevésbé érthető volt, mint egy másik kiadó 2003-as könyve, amit kölcsönkértem valakitől... Tehát nekem pénzkidobás volt.

Amúgy a jelenleg hatályos KRESZ-t 2014-ben változtatták utoljára, szóval teljesen jó a 2015-ös. Ha addig változtatnak még valamit, azt majd úgyis megírják a hírportálok.

2016. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, el is kezdtem tanulni a linkelt könyvből.
2016. dec. 5. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó a 2015-ös, idén mi is ilyenből tanultunk, elmondják a tanfolyamon ami változott!
2016. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!