Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tapolcán igazoltatott egy...

Nmjman kérdése:

Tapolcán igazoltatott egy rendőr aki szabálysértésekkel vádolt meg amiket nem ismertem el. A mai nap folyamán kaptam egy levelet amiben nincs semmi. Egyik A4es papíron a nevem címem van a másikon valami melléklet de értelmezhetetlen. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Honnan kaptad?

Másnak is értelmezhetetlen, vagy csak neked?

2016. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

először is, a borítékot a postás hozta, vagy a mikulás?

volt-e rajta bélyegző, feladó? ha valami támpontot találsz, ballagj be a yardra, és mondd el a problémád..akkor kiderül, hogy szopat-e valaki..a rendőrség nem így intézkedik.


személyesen tisztázd le, nem esznek meg..

2016. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy táblázat van a mellékletben amiben kettő szabálysértési paragrafus van (gondolom az állítólag elkövetett szabálytalanságról) online is letöltöttem a dokumentumot de ott sincs bent több.

Elektronikus aláírás van rajt... Tértivevényesen jött a tapolcai rendőrségről és a feladónál pecsét van.

Ennyit tudok róla mondani

2016. dec. 15. 10:30
 4/6 anonim válasza:
Menj be vele a tapolcai rendőrségre. Kérdezz utána,mondd el a problémádat és kiderül
2016. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Meg fognak büntetni. A rendőr jószág igy működik, felveszi a szolgálatot és megkapja, hogy mennyi büntetést kell csinálnia aznap. Lehet pereskedni, de az ügyészséget sem fogja érdekelni, hogy te nem csináltál semmit. Ilyen tróger országban élünk sajnos.
2016. dec. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
El ne hidd az utolsó válaszát...menj be!!!
2016. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!