Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Színtévesztő vagyok és szeretn...

Színtévesztő vagyok és szeretnék C és E kategóriás jogsit?

Figyelt kérdés
Korrekciós szemüveget elfognak az orvosi alkalmasságin?

2016. dec. 20. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet az se vagy... Azt hittem én is, hogy az vagyok aztán B-s alkalmasságin egy egész Ishihara könyvet végigolvastam.


Egyébként simán...ha van kifogás, fellebbezel. ;)

2016. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nem csak színtévesztő vagy hanem retardált is, mert ha beütöd a qrva keresőbe hogy "kamion" minden 3. kérdést egy retardált színtévesztő tesz fel, mindig ugyan azt, szóval vagy te vagy az a retardált vagy azért vagy retardált mert nem vagy képes a keresőt használni.
2016. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Takarodj a p**sába kedves utolsó. Tiszta szívvel kívánom neked, hogy valami hülyeség miatt bukjon egy álmod, terved. ;)
2016. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
micsoda hipokrata vagy te :D Pont hogy te vagy a rossz májú, mert rosszat akarsz nekem, én meg csak elmondtam a kérdezőnek hogy egy retardált, minek akarjak neki rosszat ha már eleve így meg van áldva? hah :D A karma majd rád súlyt le, figyelj csak
2016. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Apád f..za hipokrata.
2016. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szuper válaszokat, azóta találtam egy videót erről a youtubon :) ''Színtévesztő vagy?? Segítek!!! Color blind test '' ez a címe. Phewbones videós srác csinálta.
2017. máj. 9. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Hajrá. :D

Nekem már a II.-es csoportú is meglett közben.

2017. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs C és E, C+E van. Nehézpót.
2017. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!