Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A VÉDA nem csak akkor vizsgál...

A VÉDA nem csak akkor vizsgál teljesen át, ha gyorsan mész, vagy piroson haladsz át?

Figyelt kérdés
Hogy tudna a VÉDA minden adatot megvizsgálni, ha másodpercenként érkeznek az autók? Nem csak akkor vizsgál át, ha gyorsabban mentél? Minden autót megvizsgál, hogy van-e biztosítása, érvényes műszakija stb. ha percenként akár 70 autó is elhalad előtte? Bemérés, lekérdezés, futtatás, kielemzés és ráadásul a szerver csak pesten van gondolom.

2016. dec. 22. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
A véda azt is megmondja ha elhaladsz alatta hogy reggeliztél-e aznap reggel es hogy eppen most mennyi a vércukrod!
2016. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az adatmennyiségről csak annyit, hogy vannak olyan gyártósorok, ahol az ellenőrzés kamerákkal történik, s az autósokhoz viszonyítva több ezerszeres mennyiséget ellenőriz. Ez nem lehet gond.

De hogy a VÉDA mit csinál valójában, s mi a legenda, azt nem tudom. Szóbeszéd szerint semmit, vagy csak gyorshajtást néz.

2016. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek. Ezek a poénok már unalmasak... És ezt pont nem olyan helyen lőtted el ahol lenne értelme. Ha értelmeznéd a kérdést akkor látnád, hogy én kétségbe vonom a VÉDA rendszer "okosságát", mert szerintem olyan sok adatot kéne lenyomoznia egy autóról, hogy nem maradna ideje az utána következő 5re minimum.
2016. dec. 22. 14:55
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Ezek a kerdesek is unalmasak már!Ha hasznalnad az oldal keresőjét láthatnad hogy szinte a hét minden napjara jut egy ilyen kerdes!Es szinte mindegyiknel ki lett mar vesézve hogy mit mér/mire figyel meg mire nem!
2016. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az oldal arra van hogy kérdezz! Ha nem arra lenne, akkor minek ez az oldal? Te meg ne írj semmit oda, amelyik kérdés nem érdekel. Minek kattintasz egyáltalán ide? Ha unalmasak a kérdések nem kell ide felszaladgálni. De gyerünk... keress egy ugyan ilyen kérdést!!! Én nem azt kérdeztem, hogy mit mér! Hanem kétségbe vonom a VÉDA rendszert...
2016. dec. 22. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:

A rendőrség honlapján lévő infó talán segít megválaszolni:


[link]


2 adatközpont van, amiről írtak.

2016. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem rendben van a kocsim így pl. pont leszarom, hogy miket néz a Véda meg miket nem. Ennyi. Gyorsan szoktam menni az igaz, azért meg is büntetnek. Ámen.


Miért ne tudna ellenőrizni minden kocsit, autópálya matricát is ellenőrzik minden kocsin kamerával, de azt már ezer éve.

2016. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tuti biztos, hogy mindig mindent néz, mert egy ismerős munkahelyére ment már csekk azért, mert a kistefuban CSAK az anyósülésen ülőnek a biztonsági öve nem volt bekötve.
2016. dec. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó leírta a lényeget, eleve nem csak gyorshajtást, hanem biztonsági övet, meg vonalátlépést is néz, ezt meg eleve csak úgy tudja, ha minden egyes kocsit figyel. Nem csak azt ami gyorsan hajt.
2016. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!