Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha a hasznaltauto.hu-n keresgé...

Ha a hasznaltauto.hu-n keresgéltek, ti is mindig átugorjátok a fizetett (piros) hirdetéseket?

Figyelt kérdés

Egyszerűen idegesítő, hogy szeretném sorrendben látni a hirdetéseket és akkor ezek odapofátlankodnak az elejére.

Sokat hagyok ki velük? Valaki már találkozott ilyen hirdetővel? Mi volt a tapasztalat?



2016. dec. 23. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden eladó autómat előre sorolással hirdettem (3) :)

Az eredménye kb 3x-4x többen nézik, ha ki van emelve, mintha bekerülne a többi közé.

A legelsőt fél éve hirdettem már mikor úgy döntöttem kipróbálom a fizetős részt... 1 hónap alatt elvitték. A másodikat szintén. A 3.-at pedig 1 héten belül. Az első nap elfelejtettem kiemelni, megnézték huszon valahányan, majd kiemelés után nap 100-150-en.


Lehet kihagysz egy nagyon jó lehetőséget ezzel!

3. autóm abszolút költségmentes volt, közvetlenül nagy szerviz után adtam el, friss vizsgával, közép árban.

2016. dec. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerősöm több hónapig hirdette a kocsiját, végül átvettem tőle a dolgokat.

Kiemelt hirdetés után 1(!) nappal elvitték, persze ebben a szerencse is benne van, de főképp a kiemelés (áron nem változtattam).

2016. dec. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Át.
2016. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kiszúrsz azzal a hirdetővel, h nem nézed meg a hirdetését...

Más szemszögben nézed a dolgokat, így nem lehet megmondani, mit veszíthetsz.

Az eladó gyorsan el akar adni, a vevő csak jót akar venni. A kettő téma nincs kapcsolatban egymással. Ki lehet emelni jót is és szart is.

Az, h nem nézel meg ilyen hirdetést, azzal nem bosszulod meg a pofátlanokat, viszont eleshetsz jó, de szar vételtől is magyarán.

2016. dec. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, árugrom. G3*ire idegesítő, hogy az első 5-7 oldal csak az ilyenekből áll, főleg a gyakoribb típusoknál. Én bármilyen autót nézzek, mindig a legolcsóbbtól szeretem kezdeni, és haladni a drágább felé, hogy össze tudjam hasonlítani az autókat. Erre tökéletes is volt a hahu, nemhiába a világ egyik legjobb használtautós portálja, de az utóbbi időben nagyon elba*ták ezzel a dologgal, mostanában már nem is böngészek rajta, csak ha érdekel valami (régebben naponta böngésztem mindenféle autót, csakhogy témában legyek az árakkal).
2016. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!