Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen végzettség szükséges...

Milyen végzettség szükséges ahhoz hogy autómentőzhessek? (és még egy másik kérdés is)

Figyelt kérdés

Hello!


Két kérdésem lenne. Az egyik hogy mi kell ahhoz hogy autómentőzhessek? Van egy B kategóriás jogsim, illetve van itthon egy B kategóriával vezethető autómentőnk is amit épp javítgatunk, mert elég lestrapált állapotában van. viszont ahhoz hogy én elkezdhessek saját vállalkozóként autómentőzni mik kellenének hozzá? Olvastam valahol hogy van valamiféle autómentő képzés. Gondolom valami oktatás csak kell ennek a szakiránynak az elsajátításához is. Vagy ha nagyobb mentőre akarok válallkozni akkor gondolom jogosítvány is kell hozzá.


A másik kérdésem pedig az volna hogy karosszéria lakatos képzést hol érdemes elvégezni? Jász Nagykun megyében lakom és valahol a környéken keresnék valamit. Esetleg még Budapest és környéke ha nagyon nincs más szóba jöhet


Köszönöm.



2016. dec. 29. 02:08
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyes linkje megszívelendő. Egy időben én is kacérkodtam a gondolattal, aztán látva a nehézségeket, inkább letettem róla.
2016. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Láttam már a linket mielőtt feltettem a kérdést, de azért köszönöm. Inkább elsősorban egyéni tapasztalatok érdekelnének.



Egyébként miért gondoltad meg magad utolsó?

2016. dec. 30. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!