Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire büntetnek manapság...

Mennyire büntetnek manapság ha kártya nélkül vezetem a camiont és nem tartom be a vezetési időket?

Figyelt kérdés

Mondjuk lenyomok egy Magyar-Spanyol távot egy fenékkel pihenés nélkül, kártyát nem teszem be, de nem azért mert kérnék, hanem mert nincs kedvem megállni feleslegesen, mert nem vagyok fáradt, csak nyomom a gázpedált.


Személyautóval voltam Angliában már, ott bementem behajtani tilos utcába, rendőr leintett, mondtam neki i am hungary i am go, aztán csak legyintett, és elengedett.



2017. jan. 2. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Euro truck szimulátorban?
2017. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aranka vagy nagyon menő,melyikőtök az?
2017. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól függ hol fognak meg illetve balesetnél derül-e ki a kártya nélküli száguldás. Ha csak kontrollnál buksz akkor néhány százezertől-két-három millióig, ha balesetnél derül ki akkor letöltendő is lehet belőle.


Azért ezt picit komolyabban veszik, mint a behajtani tilost.

2017. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Aha!

Magyarországtól spanyolország nettó 24 óra vezetés kamionnal. De akkor még csak a barcelónai régiót említettem, ami éppen hogy csak spanyolország. onnan még , mondjuk madrid plusz 9-10 óra vezetés...

Bármilyen kemény legény vagy barátom, ez még neked is sok lenne egyhuzamban.

2017. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Euro Truckba nincs Spanyolország kedves első! Csak az Euro truck 1-be, amibe viszont nincs Magyarország. Szóval mielőtt írsz butaságokat először tájékozódj. ( nyugi csak vicceltem, az utolsó mondattal) :)


Legalább 1 napos vezetést 90-el nem nagyon bírja senki, én már 100-nál is elunom magam, szóval ez egy lehetetlen kérdés. De ha büntetnek akkor jó pár ezer euró....

2017. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg... Franciaország jött ki most... :/ Mindegy, lehet a kérdezőnek mégis van.
2017. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Eurotruckban sem lehet, mert ha túlléped a vezetési időt, egyre gyakrabban elsötétül a képernyő (elalvást szimulálja), aminek a vége az lesz, hogy nekimész valaminek.

Csak egy példát mondok amúgy: Svájcban például 10 ezer euróra büntetik azt, ha mágnesezel. Tehát benne van a kártya a tachográfban, csak kicsit meghülyíted a mágnessel. Na akkor képzeld el, mivan ha be sem teszed a kártyát?

2017. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és az Eurotruck 2-ben sincs Spanyolország, de szerintem lehet rá olyan mod-ot letölteni, amiben benne van.
2017. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Velem ne kötözködjetek! 18 évesen csak azért Euro Truckozom mert ingyen van a üzemanyag és vezetni nem akarok kiskocsit :) Ki lehet venni a álmosságot, és a sebességet is, én 150/h-val megyek A legjobb váltóju,motorú Volvo "kamionommal" tegnap is 1000 km megvolt olyan 9 óra alatt. Modokba én nem hiszek, pedig egy havas nem ártana, szeretnék már hóba vezetni, ha már a globális felmelegedés a való életet elrontotta... Kedvencem amúgy a Svéd főút ott, volt, hogy üresen 169-el mentem, 23 tonnával meg mint írtam 150-et tud. persze ez egy játék... az én Suzukim pl. 150-et se tud, vagyis biztos, de nem próbáltam.


Amúgy olvastam, hogy tacho nélkül a való életbe sittre is vághatnak ha balesetet okozol...

2017. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazad van, tényleg ki lehet venni az álmosságot, de én direkt úgy hagytam, mert így élethűbb. Én is szeretem a Volvót, de a 730-as Scania a kedvencem, az is megy lazán 150-et, Németországban az autobahnon leszoktam tolni mindenkit a belsőben, mondjuk igaz, hogy párezer euró elmegy a büntikre :)


Ja és Eurotruckban csak 100 euró, ha túllépem a vezetési időt, de ha sokáig elhúzom, akkor 5 percenként levesz 100 eurót :))))

2017. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!