Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » E-Titán KRESZ online KRESZ...

E-Titán KRESZ online KRESZ tanfolyam moduljai mind azonos hosszúak?

Figyelt kérdés
Egyenlőre az 1. fejezettel végeztem az 5-ből, amiben 6 modul volt és mindegyikkel 1 órát foglalkoztam. Érdekelne, hogy a többi fejezet moduljai sem lesznek ezeknél hosszabbak, ugye? Nem szeretnék kifutni az időből.

2017. jan. 5. 11:02
1 2
 1/13 evimeri ***** válasza:
84%
Én is az E-Titánon tanultam. Bár én az összessel nem foglalkoztam 5 óránál többet. Szerintem amelyiket úgy gondolod, hogy valamennyire tudod csak fusd át. Én inkább a próba vizsgákat csináltam. A műszakiból volt olyan amit egyáltalán nem értettem, így csak bemagoltam a vizsga kérdésekre a válaszokat. A lényeg sikerült a C és a CE kategória is.
2017. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem egyenlő hosszúak, vannak rövidebb és hosszabb modulok. Kifutni nem fogsz, mert összesen van asszem 90 órád, ebből én intenzív tanulással, sok gyakorlással 40 körül használtam fel.
2017. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Mentos ***** válasza:
100%
én most csinálom a 60 órámból felhasználtam eddig összesen 23 at és már vagy 2 hete csak a probateszteket csinálom de megcsináltam benne mindent szinte 100%ra gyorsan vegig lehet menni az elméletioktatason nekem az 4 max 5 nap volt úgy hogy lightosan tanultam
2017. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


És aki már levizsgázot, mennyire hasonlítanak a vizsgakérdések az e-titános tesztekhez? :O

2017. jan. 7. 09:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt tavasszal vizsgáztam, ugyan azok voltak a kérdések, csak arra figyelj, hogy olvasd végig a kérdést, mert képesek ugyan olyannak látszó kérdést feltenni, az utolsó szót pedig megváltoztatják. És máris más a jó válasz...
2017. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanolyan hosszúak. Nem fogsz kifutni az időből. Én 30 alatt voltam a vizsga előtt, próbátesztekkel együtt. Elsőre átmentem, 6hibaponttal (azt hiszem), szinte ugyanazok a vizsgakérdések, mint a próbateszteken, de mindig jól olvasd el a kérdést, mert van, hogy csak egy 'nem' szót vesznek ki/raknak bele a feladat szovegébe.

Sok sikert! :)

2017. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 evimeri ***** válasza:
89%
Ugyan azok a kérdések vannak a vizsgán, mint az E-Titánon. Ezért érdemes inkább a teszteket csinálni. A kérdéseket pedig tényleg érdemes végig olvasni, mert néha becsapósak. Nekem a C és a CE is sikerült elsőre. Alig volt hibám.
2017. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2017. jan. 7. 20:14
 9/13 Drk91 válasza:
100%
sziasztok! én is most regisztráltam ebbe a rendszerbe. akkor ezek szerint ténylegesen ki kell tölteni azt a min. 5 órás tanulási időt.....?
2017. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, min 5 órát ki kell, de kell is annyi szerintem.
2017. jan. 26. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!