Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Németországban vagyok, a...

Németországban vagyok, a rendőrök megállítottak és drogtesztet csináltattak vérvétellel, ami valószínű pozitív lesz, mert kb 1 hete szívtam otthon. Mennyire jogszerű ez itt németországban úgy hogy nem fogyasztottam semmit amióta útúton vagyok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 17:34
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%

Kábítószerrel való visszaélés. Ennyit tudnak a nyakadba varrni (szerintem, nem ismerem a német törvényeket).


A vezetésedet már nem befolyásolta, gondolom, ha egy hete volt.

2017. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
89%

2. vagyok:


Úgy értem a jogsidat valószínűleg nem veszik el.

2017. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Köszi második! Ez már egy hasznosabb infó! Viszont pluszba 650 eurót követelnek és 24 órára elvették a kocsikulcsokat, mint ha akkor is a hatása alatt állnék.
2017. jan. 15. 18:05
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Megállítottak és azt mondták, hogy drogteszt vérvétellel? Vagy volt ennek valami előzménye is?
2017. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Épp elötte vettem kaját meg üdítőtt, és az üdítő majdnem legurult az ülésről azt fogtam meg. Közben meg kanyarban a hátsó kerék ráment kicsit rámentem a patkára.
2017. jan. 15. 18:41
 6/29 anonim ***** válasza:
12%

paTkára?

Drogoztál ember, örülj, hogy még élsz. Hihetetlen, hogy még magyarázkodsz.

2017. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Na várj, zavaros ez a történet. Meg sincs semmilyen eredmény, de lefoglalták az autót, és ott helyben kérik a pénzt (nem is keveset). Miért? Itt valami nem stimmel.
2017. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
1 hete nem szívtam!1 hete úton vagyok! Úgy kezelnek mintha most is be lennék tépve, de ez nem igaz!Főnököm finanszírozortt 300 eurót letétbe! Hogy bizonyítsam hogy nem vagyok betépve miközben a pisi 1-2 hétig,a vé
2017. jan. 15. 19:16
 9/29 A kérdező kommentje:
A vér pedig 1-2 hónapig kimutatja. Próbáltam nekik is elmagyarázni hogy az üveget fogtam meg hogy ne tőrjön szét!De jöttek azzal hogy de milyen a pupillám.. Akkor pisiteszt és mivel 1 hete szívtam, kimutatta. És akkor jött a vérteszt.
2017. jan. 15. 19:24
 10/29 A kérdező kommentje:
Nekem sem stimmel ez az egész!Ezért kérdeztem itt hogy hátha valaki ismeri jobban az itteni törvényeket, hogy ez nem rendőri túlkapás-e!? Meg ,hogy tudnám bizonyítani hogy józan vagyok, mikor a tesztek visszamenőleg +-ak?
2017. jan. 15. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!