Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a jelenlegi/ volt oktatód...

Mi a jelenlegi/ volt oktatód pozitív és negatív tulajdonsága?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

pozitív: azt akarta, hogy levizsgázzak

negatív: időnként elszállt az agya, illetve sokszor abból indult ki, hogy az emberek alapból tudnak már vezetni

2016. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pozitív:


-Segítőkész volt és türelmes. A kresz szerinti közlekedés és a valóság közötti különbségekre is felkészített. Összességében jó oktató volt az öreg.


Negatív:


-Szeretett spórolni a benzinen. Kevesebb órát vezettem, mint amennyit beírt.


-Dohányzott az autóban. (Sárga volt a tetőkárpit is)



Amúgy elsőre átmentem mindenből, pót órakat se kellett vennem.

2016. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

+: Hót nyugodt volt, csak egyszer üvöltött, akkor is egy idióta gyalogosnak, aki a kocsi elé ugrott egy fa mögül.

Bátorított, amikor úgy éreztem nem megy


-: Nem egyezett a zenei ízlésünk, ebből voltak vicces vitáink

Ócska, perverz viccei voltak

2016. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bordás Béla válasza:

Negatív:


Mivel jól ment a vezetés (autószerelők voltunk, így már beiratkozás előtt is vezettünk - mert próbálnunk kellett a a telephelyen a megjavított autókat, és hát a szerelőaknára is rá kellett állni az autókkal) sokat álltunk és vártunk " saját vezetési időnkből" a ZIL-es tehergépkocsi- vezetőkre, akitől az oktató jóval olcsóbban vette a benzint, mint ha a kúton kellett volna tankolnia.


Pozitív:


Már nem oktat, így nem kell más tanulóknak is feleslegesen pazarolnia pénzét és idejét!

2016. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!