Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha rendelek valamit, és...

Ha rendelek valamit, és délelőtt iskolába vagyok pont aznap amikor hoznák a csomagot, megtudom beszélni a futárral, hogy pl.3 óra után hozza ki a csomagot? Vagy lehetséges az ilyen?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 20:29
 1/8 Donald J. Trump ***** válasza:
Beleírod rendeléskor a megjegyzés rovatba, hogy neked mikortól alkalmas az átvétel. Persze nem minden futárszolgálat veszi ezt figyelembe.
2017. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ.
2017. jan. 24. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
90%-ban tesznek rá magasról.
2017. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 3/3 Időpont ma 20:44

Nem igaz.

Rengetegszer rendelek, és eddig mindig figyelembe vették. Az ő érdekük is hogy ne menjenek ki feleslegesen egy címre.

2017. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lakhely függő is, mert egy nagy városban, vagy olyan településen, ahol a cég naponta több autót is "átküld", minden gond nélkül megoldják, hogy egy viszonylag szűk időszakon belül érkezzen a csomag.

Azonban egy olyan településen, hol nincs nagy forgalma a csomag kézbesítőjének, lehet éppen délelőtt van az "átvonulási" időszak, délután egyetlen csomaggal nem fognak vissza menni.


Mi ezt egyszerűen úgy oldjuk meg, hogy nem házhoz rendeljük a csomagot, hanem egy olyan helyre, ahol egész nap van valaki... ez speciel egy kocsma, ahol természetesen ismerős dolgozik.

Ez természetesen mosógép, hűtőgép és hasonló apróságok rendelése esetén nem kézenfekvő megoldás

2017. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérd egy csomagpontra és amikor ráérsz, odamész és átveszed. Persze nem mindenhol van ilyen lehetőség, de én csináltam már olyat egy web áruháznál hogy felhívtam őket és mondtam hogy sajnos abban a helyzetben vagyok, hogy gyakran vagyok úton, nem tudom pontosan mikor leszek otthon, stb... és kértem hogy ha van rá mód akkor megoldható-e így hogy lerakják egy átvevő ponton. Persze nem voltak szerződésbe azzal a céggel, viszont mondták hogy postai kiszállítás is van, így azt csináltuk hogy ők postán maradóként feladták, és amikor odaérkezett kaptam sms-t róla és 5 munkanapom volt arra hogy átvegyem a csomagot. Sokszor nem tüntetik fel ezt a lehetőséget az áruházak viszont ha felhívod őket, és elmondod hogy mi a nagy helyzet, ha ők is úgy állnak hozzá hogy a "vásárlóért mindent" akkor lesz megoldás.
2017. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az 5-ös teljesen jól írta.

Nem minden futár foglalkozik ilyenekkel ... én azért próbálok mindig rugalmas lenni.

Hívd fel a futárt és találjatok ki valamit:

- leadatod a suli portájára (persze a portással is beszélj)

- valamelyik szomszéd helyetted átveszi.

- valamelyik boltban leadja

- átirányítod másik címre


Marha mindegy, hogy milyen címre megyek. Az viszont elég bosszantó tud lenni (főleg mikor sok a cím), hogy az ügyfél tudja, hogy nem lesz otthon mégis haza kéri (megjegyzés persze nincs) és mikor már a háznál várakozok akkor derül ki: hogy, hát, izéé stb.

2017. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, azonban úgy is megbeszélheted, hogy mondjuk, ha nem nagy csomagról van szó, akkor vigye a sulidhoz. Nálunk az osztályból csináltak még páran ilyet, sosem volt belőle probléma, sőt, volt, aki a tanártól is engedélyt kért, hogy óra közben átvehesse. Viszont szólhatsz a portásnak, vagy egy megbízható szomszédnak. Meg lehet oldani.
2017. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!