Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti hogy számoltok utazási...

Ti hogy számoltok utazási költséget?

Figyelt kérdés
4-en utaztok napi szinten, két vezető van, aki váltogatja egymást.

2017. jan. 25. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Akié az autó annak fizet a 3 ember, vagy km- arányosan naponta, teszem fel, 1 nap 2 ezer a bejárás, akkor egyik nap fizeti Imre néni, másnap Erzsi bácsi... vagy még vannak megoldások, én úgy vagyok vele, hogy csak én vezetek ha meló van és nekem fizetnek, hogy kényelmesen a-ból b-be eljussanak.
2017. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az mennyire korrekt, ha 4-en megkapjuk a pénzt, benzinpénzt számolunk (literár x alkalom x fogyasztás) és ezt osztjuk utasok számával? természetesen literár 400, fogyasztás 6 liter helyett 7, vagy 8?

így mindenki nyer rajta, de a vezetők többet.

2017. jan. 25. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért osztanátok el azok között is a pénzt, akik nem is használják az autójukat? Ők már azon nyernek, hogy háztól-házig viszik őket és nem kell bérletet se venniük, vagyis ingyen fuvart kapnak. Még keressenek is rajta?
2017. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!