Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A rendőr latja hogy az autom...

A rendőr latja hogy az autom milyen kornyezetvedelmi besorolasú ugy hogy nem allit meg es nem nezi meg a forgalmit?

Figyelt kérdés
3mas ikreink szulettek a heten a parommal. En naponta tobbszor jarok be hozzajuk. Parom intenzivre kerult. Sokszor talalkozok traffizo rendorrel. Az autonk 4 es besorolasu. Megallitani meg nem allitottak meg.

2017. jan. 27. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Járkálj csak nyugodtan. Majd ha egy rendőrnek úgy tartja kedve hogy megállít, jön a szaftos büntetés :D
2017. jan. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Az ilyen mint te megérdemelné a büntetést, remélem elkapnak a 4-es besorolású kocsiddal.

A korlátozás mindenkire vonatkozik. Lehet, hogy nehéz ezt megérteni, de a mindenkibe te is bele tartozol, kérdező.

Ha menned kell valahova, használd a tömegközlekedést. Kb. ugyanolyan gyors városon belül, mint az autó. Ha nem vagy hajlandó buszra tenni a hátsódat és megbüntetnek azért csak és kizárólag te leszel a hibás, nem a bunkó rendőr és nem is a bunkó válaszoló.

2017. jan. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én meg remélem, hogy egyszer a te párod kerül az intenzivre! És akkor majd te is buszozol órákat naponta!
2017. jan. 27. 01:13
 4/8 Donald J. Trump ***** válasza:
94%
A közhiedelemmel ellentétben a rendőrök nem teljesen hülyék: nagyjából képben vannak, hogy melyik autó mikori gyártású, s melyek esnek a gyanús típusok közé. Mondjuk én sem értem, hogy minek autó: Bp. tömegközlekedése gyakorlatilag kórházlátogatásra épült ki, bármelyikbe könnyen eljuthatsz, a zokninak meg jobbulást (párja ugyanis a zokninak van).
2017. jan. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sosem volt autóm, és nem is tartok rá igényt. Városon belüli közlekedéshez szerintem fölösleges.

Órákat buszozni nem kell, hacsak nem a város túlsó szélére akarsz eljutni. A város szélétől a belváros kb. fél óra, autóval sem sokkal kevesebb. Nem értem, hogy miért ekkora probléma ez.

2017. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már felesleges rinyálni:

[link]

Az intenzíven meg úgyse ülhetsz bent egész nap, ezért ráérsz bemenni!

(Mielőtt beszólnál, én is feküdtem már intenzíven, meg a 3 éves lányom is.)

2017. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tomcatters ***** válasza:
Pontosan milyen autod van ? Par autonak a forgalmijaba tevesen van 4 es ,nekem is az egyikbe corolla 1.4 vvt-i euro3 motor es 4 besorolasu mikor 6 kellene lennie, utanajartam okm irodaba,es 6500 huf ert cserelik aforgalmit
2017. jan. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem állítottak meg, tuti nem leszel megbüntetve. Legalábbis szerintem.
2017. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!