Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A régi kreszkönyvekből is fel...

A régi kreszkönyvekből is fel lehet készülni kreszvizsgára?

Figyelt kérdés
Szüleim ideadtak egy 1988-ban kiadott kreszkönyvet, eléggé bő és részletes, ezért én úgy gondolom minden benne van ami kell, de nagyon sok oldalról hallom, hogy rengeteg minden változott azóta. Érdemesebb lenne vennem egy nem rég kiadottat, vagy a régi is beválik? Akinek van róla infója, honnan tudnék venni olyan gyakorlóprogramot, amiben az összes létező kérdés benne van?(ugye tavaly tavasszal megint bővítették)

2017. febr. 1. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Változott azóta már sokminden. Ha nem akarsz venni kölcsönözz ki a könyvtárból egyet. Nekünk az oktató adott anno egy programot (2008ba)
2017. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nemrég voltam, és meghúztak. Egy olyan könyvből készültem fel, amiből egy csomó információ hiányzott. A meglévő kreszprogramohoz elegendő volt, de az 2010-es. A műszaki részét nagyon bemagoltam ráadásul, mégis sok minden hiányzott a vizsgához. Például, tudom, hogy a gumiabroncs 1.6 mm-ig kophat, de azt nem, hogy alapból 3 mm-nek kell lenni, mert nem volt benne. A P,N,S,L jelzések jelentését is neten néztem meg, mert nem volt benne. A 3 pontosak, meg más fontos dolgok mennek, de ilyen kis apró dolgok miatt nem sikerült. Reméltem, hogy ebben a (régi) vastag könyvben benne van minden.
2017. febr. 1. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
sok szerencsét a pótvizsgához!
2017. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. febr. 1. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak jobban összezavar, én a múltkor találtam egyet valakinél, és beleolvasgattam. Elég vicces dolgok vannak benne.
2017. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Közel 30 év alatt tényleg sok minden változott, és a vizsgákon ezekre a változásokra rá is mennek szóval teljesen célszerűtlen egy régi könyvből tanulni. Persze alapvető dolgok (mint pl: kresz táblák, rendőrségi karjelzések stb..) még megegyezhetnek, de egyébként csak magadat zavarod össze. Mindenképpen szerezz be egy frisset! Lehetőleg olyat amihez adnak oktató CD-t is.
2017. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2010-ben voltak nagyobb változtatások, azóta csak apróságok voltak. A jelenleg hatályos KRESZ 2014 óta változatlan.

2010 utáni könyvet keress, újat venni szerintem pénzkidobás, sokkal olcsóbb egy pár évest megvenni.

2017. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

#6-os vagyok

Most nem azért de mennyibe kerül egy új KRESZ könyv? 2-3 ezer forint? Szerintem felesleges itt filléreken lovagolni hogyha sikeres vizsgát szeretnénk tenni. Ha elbukna a kedves kérdező a következő pótvizsgán, akkor ennek a többszörösét kellene kifizetni újra. Én amondó vagyok hogy vedd meg a legújabbat, légy maximalista, és szerintem a lelkiismeretednek is jót tesz.

2017. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondtam, hogy nem akarok könyvet venni, abban a régiben, mint már említettem, megfogott, hogy bő, sok benne az infó. Gondoltam rákérdezek. Egyébként köszönőm a válaszokat, megy vissza a polcra.
2017. febr. 2. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!