Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért kiabálnak a tanulókkal...

Miért kiabálnak a tanulókkal vezetés közben az oktatók? Létezik normális oktató?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 08:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
létezik. az első nekem is kretén volt,így váltottam. elsőre levizsgáztam vele mindenből.
2010. máj. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Az enyém sohasem kiabált :)
2010. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én oktatóm se kiabált soha! Egy tündéri, türelmes pasi volt! Én nagyon kedveltem.
2010. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Na már csak ez kellene, hogy kiabáljon velem! Mennék is a főnökhöz!

Ha kiabál veled, ne hagyd magad! Mindenképp válts oktatót!

2010. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
A lányom oktatója egy nagyon furcsa ember volt. Volt hogy úgy összevesztek, hogy a lányom kiszállt a kocsiból. Azt mondta neki neked úgysem fog sikerülni. És amikor jöttek a vizsgák a lányom elsőre átment. Utólag azt mondta a lányom, igaza volt az oktatónak, hogy megdorgálta, és amikor levizsgázott megölelték egymást és barátsággal váltak el.
2010. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Egyre bunkóbb az oktatóm, és emiatt nagyon el vagyok keseredve. Szerintem átlagosan megy a vezetés, nem hinném, hogy bénább vagyok a nagy átlagnál, persze jobb sem vagyok.

Legutóbb ordibálni kezdett, mert nem sikerült rendesen beparkolnom.

Egyszerűen nem értem. Fizetek egy szolgáltatásért nem is keveset, azért vagyok ott, hogy megtanuljak valamit amit nem tudok...

2010. máj. 7. 09:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első oktatóm nekem is s*ggfej volt. Csak azokat bírta, aki úgy ment vezetni tanulni, hogy egyébként már tudott, csak a papír hiányzott róla. Szóval akinek már nem kellett semmit sem tanítania. Velem állandóan üvöltözött, mondta, hogy sosem fogok tudni normálisan vezetni, én leszek mindig a legbénább a forgalomban...stb.

Nála levizsgáztam rutinból, és felhívtam, hogy szeretnék oktatót váltani. A második oktatóm egy türelmes pasi volt, ő is szólt, ha béna voltam, de a stílus sokkal másabb volt. És voilá, van jogsim, az más kérdés, hogy nem sűrűn használom...

2010. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én oktatóm egy tüneményes ember, aki 25 évig kiképzőtiszt volt a katonaságnál.

sosen emelte fel a hangját, amikor nagyon nagy marhaságot csináltam, akkor is csak annyit mondott mosolyogva: Mit tanultunk erről Kiscsillag?"

Ő azt mondta szerencsétlen tanuló izgul amúgy is, még a sima gyakorlati órán is. Akkor én miért tetőzzem el, normális emberi hanggal többel lehet elérni, és a diák is nyugodt lesz.mindent megtanított, és nagyon jól.

Szóval imádtam!

2010. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó hallani, hogy vannak pozitív tapasztalatok is!
2010. máj. 7. 14:04
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Akinél én tanultam az egyáltalán nem kiabált, néha mérges volt amikor vmit rosszul csináltam és már többször is elrontottam de soha nem ordította le a fejem.

Elég korrekt ürge volt és azért őt választottam mert egy ismerősöm korábban nála vezetett és ő ajánlotta.

Ha nem magánszemélyként oktat a fickó hanem sulinál van akkor beszélj a suli vezetőjével hogy szeretnél egy másik oktatónál tanulni.

Ha magánszemély akkor szólj neki hogy téged zavar hogy kiabál és ha ezen nem változtat akkor otthagyod.

2010. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!