Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tolattam kifelé egy utcából a...

Gaboka07 kérdése:

Tolattam kifelé egy utcából a bicikliúton nem jött senki, gondoltam kijjebb tolatok egy kicsit akkora a biciklis az útról bekanyarodott, és fellöktem. Azt mondta ne hívjak orvost. Igy rendőrt sem hívtunk. Mire számítsak? Feljelenthet még 1 hét után?

Figyelt kérdés

Gyorsan kiszálltam és segítettem neki felállni. Tudott menni. Azt mondta ne hívjak orvost, csak vigyem haza.

Azóta többször voltam nála és tegnap kiderült hogy a sűrgősségin megröntgeneztette a lábát de hál istennek nincs elrepedve, eltörve sem. Nem is fogták benn a kórházban.



2017. febr. 3. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha akart volna már feljelent. Nem fog. Mivel baja sincs pláne.

Egyébként ő is rácseszne, mert ő ugyanúgy nem figyelt oda eléggé, ahogy te se és ezt ki is buktatják nála. Sőt inkább ő nem figyelt eléggé.

Tényleg sokan csak ráülnek a biciklire és mennek a vak világba ezerrel ahogy épp gurul, végig a kanyargós beláthatatlan részeken is, ahogy a napi rutinjában megszokta, kis utcákba nem járkál sok autó. Hiszik ők. De mikor épp véletlen arra megy már bele is ment, nálunk van egy szakasz ahol épp ezért lassan megyek, eddig kétszer ment neki biciklis az autómnak. Azóta nem járok arra.


Azt hiszik mi látjuk a hangtalan, vékony bringán ülve őket úgy mint egy autót... És közben gyorsabban gurulnak be a kanyarokba, mint egy autó.

2017. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Mit kerestél autóval a kerékpárúton? WTF?!
2017. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kerékpárúton semmit, csak megálltam szétnézni hogy jön-e biciklis.
2017. febr. 3. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Felénk is volt egy ilyen ismerősömmel, annyi különbséggel hogy ő már túlment a bicajúton, megállt még hogy kikanyarodjon de szétnéz és mégis nekiment egy nő bicajjal oldalról, nem is a bicajúton ment, a kocsiban nem lett kár szerencsére... Nem akart a nő rendőrt meg semmit, siet, csak vigye el.. 3 hónap múlva jelentette fel hogy a karja megzúzódott és elment dokihoz magától egyből amúgy.. Jó nagy szemét! 150ezer csak a kárszakértő, mert a nő ragaszkodik hozzá és ugye nem hívtak rendőrt.
2017. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na mi van lenullázott a sok bringás? Hát pedig jó lesz ha észreveszitek, hogy ha ti normálisan is mentek attól még egy csomóan nem, juliska néne repeszt a boltba negyvennel a kanyarós úton ahogy teszi 50 éve és le se szarja hogy akármikor egy autó kimehet elé, mert nem venni észre a beláthatatlan helyeken.
2017. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Nem valószínű, hogy feljelentene. Jogilag nem is lenne értelme: személyi sérüléssel vagy nagyobb anyagi kárral járó balesetnél ki kell hívni a rendőrt; a baleseti jegyzőkönyv alapján lehet bármit is igényelni. Ennek hiányában még a baleset megtörténte sem bizonyítható...
2017. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!