Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek szánalmas, hogy...

Szerintetek szánalmas, hogy csak akkor tudok párhuzamosan parkolni ha a parkolóhely tőlem balra van?

Figyelt kérdés

Tegnap megyek haza és kivételt tettem mert jobb oldalról közelítettem meg a parkolóhelyet, mivel sáros a bal oldala az útnak. Aztán a ház előtt egy 2 autónyi helyre vagy 1 percig tartott beállnom, mert szokatlan volt a jobbos parkolás. Aztán rájöttem, hogy egy kezemen meg tudom számolni hányszor kellett jobb oldali helyre beállnom, suliba is úgy parkolok, hogy ha 4 szabad hely van akkor tolatás nélkül ügye beállok.


Úgy érzem ha nem énfelőlem lehet parkolni mintha az a pici Suzuki egy nagy végeláthatatlan teherautó lenne ahol nem tudnám , hogy hol kell elforgatni a kormányt. 15 hónapja vezetek naponta, de ilyet még nem éreztem. Mondjuk csak számomra ismert helyekre megyek, ha idegen a környék inkább mást kérek meg, hogy vezessen, vagy nem megyek el. Sajnos rá vagyok kényszerítve a vezetésre, tömegiszonyom van és képtelen vagyok tömegközlekedéssel menni, séta meg nem megoldott, olyan helyen lakok ahol nehéz megközelíteni a sulit,tescot.


2017. febr. 4. 11:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
igen
2017. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Gyakorold a másik oldalra is, mert általában jobb oldalon szoktak lenni a parkolók. Legalábbis mifelénk.

Én meg balra tudok nehezen, mert alig van olyan hely, ahol úgy kell, és órán se nagyon gyakoroltuk.

2017. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Add vissza a jogsid
2017. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy szánalmas. Ha azt hiszed, hogy mindenki mindent jól csinál, nincs senkinek fóbiája, akkor bánatosan felvilágosítalak, hogy bizony sokan bizonytalanok ilyen-olyan szituációkban.


Emberből vagy te is, fel a fejjel! pár év, és menni fog.


(ha egy órási áruház óriási parkolójában a kocsimban ülve várok valakire, bizony érdekes, néha határozottan rémísztő beállási technikákat látok. Van akinek így, van akinek úgy..de..sikerül)

2017. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg könnyebb balra oldalparkolni. De nincs ezzel semmi gond, ha ezt tudod, akkor jobbra is menni fog, ha akarod. Más nem tud se balra, se jobbra.
2017. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

"ha idegen a környék inkább mást kérek meg, hogy vezessen, vagy nem megyek el."


Ehhez gratulálok, akkor van egy bizonyos vonzáskörzet aminél tovább nem mész mert úúúristen ismeretlen? Így sose fog jó sofőr válni belőled ha ennyire félsz bizonyos dolgoktól. Gyakorlat teszi a mestert. A legrosszabb sofőr a bizonytalan, de tényleg.

2017. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora szánalmat még senki iránt nem éreztem.
2017. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

Bal oldalt párhuzamosan parkolni? Menetiránnyal szemben?

Az szép lehet.

2017. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Errol most az jutott eszembe, hogy amikor a nejem nyaron csinalta a jogsit, az oktato azt mondta neki:


"Majd figyelje meg a ferfi es a noi parkolasokat a Tesconal. A ferfiak jokora tobbsege balra kanyarodik egy parkolaskor, vagy tolatva all be a jobb oldalra, a nok meg ossze-vissza"


:DD

2017. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mindenkinek csak az megy rutinból, amit gyakorol.

Gyakorold.

2017. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!