Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csinálhatok 2-es PÁV-ot 17...

Csinálhatok 2-es PÁV-ot 17 évesen?

Figyelt kérdés
Még nem akarok dolgozni, csak azt szeretném, hogy legyen meg minden mire oda kerülök.

2017. febr. 27. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha van 2-es típusú egészségügyi alkalmasságid, és legalább 2 éves valamilyen vezetői engedélyed, akkor megcsinálhatod.
2017. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ne b.a.ssz :D Miért kell 2 éves vezetői engedély? Még csak most csinálom a B-t, jövőre ilyenkor fogom a C-t.
2017. febr. 27. 20:12
 3/16 A kérdező kommentje:
Tényleg írja...hát megbszhatják. Mivel lennék előbbre ha lenne segédmotorra jogsim?
2017. febr. 27. 20:16
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor megcsinálom a hármast, de később lesz lehetőségem a kettest is megcsinálni?
2017. febr. 27. 20:20
 5/16 anonim ***** válasza:

"Akkor megcsinálom a hármast, de később lesz lehetőségem a kettest is megcsinálni?"


De azt is minek, ha csak most csinálod a "B"-t?!

Úgysem fogsz közúti szolgáltatást végezni még egy jó darabig.

2017. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát, hogy tudjam lehetek-e egyáltalán sofőr. Kamionosnak készülök.

19 évesen már belföldön tervezek fuvarozni teherautóval.

2017. febr. 27. 20:36
 7/16 anonim ***** válasza:

# 6/6 Időpont ma 20:36

Ezzel nincs is gond. 19 évesen én is azt csináltam.

De ha a "B"-s jogsit megszerzed, azzal nem sok esélyed lesz "fuvarozni" - ha csak nincs ismeretséged. nagyon kevés cég fuvaroz országos "hatállyal" 3500 Kg. alatti járművel.

Ha pedig a "C"-t le tudod tenni, akkor tuti a PÁV III. is meglesz.

Ráadásul jogsi nélkül nem is mehetsz PÁV-ra!

Itt a jelentkezési lap:

[link]


Feltétel a már meglévő jogsi.

2017. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Természetesen meglesz. Jövőre ilyenkor csinálom a C-t. És amint lehet a C+E-t.


De ha megcsinálom a hármast akkor utána lesz majd lehetőségem megcsinálni a kettest?


Egyébként mostanában sok kérdést írtam ki. Norvégiába készülök kamionsofőrnek (+ kcr gépkezelőnek) majd idővel. Előtte akarok egy 5-10 év tapasztalatot szerezni hűtőssel vagy ponyvással...vagy azzal ami jön nemzetközibe nyergessel.

2017. febr. 27. 21:20
 9/16 anonim ***** válasza:

"De ha megcsinálom a hármast akkor utána lesz majd lehetőségem megcsinálni a kettest? "


Persze.

2017. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Na, az f.asza.

Igazából leszarom azt a pár ezer forintot.

Mielőtt megkapom az okmányt szerintem elmegyek megcsináltatni a hivatásos alkalmasságit a dokinál, pedig már megvan az úrvezetői. Benne vannak ezek a pakliban...én pénzem, dolgoztam, tehát bátran megtehetem. :) Mégis csak jobban néz ki az a 102-es.

2017. febr. 27. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!