Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Más is szokta így? (Benzinkút)

Más is szokta így? (Benzinkút)

Figyelt kérdés

Mióta vezetek, a benzinkúton nem szoktam elfogadni a kutas segítségét. Volt pár eset amikor elfogadom, de amúgy visszaszoktam utasítani..."Köszönöm, nem kell" vagy "Köszönöm, de tankolok én". Valahogy jobb szeretem magam intézni.


Más is visszaszokta visszautasítani? Furcsa ez? Vagy bunkó lennék?



2017. márc. 5. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éve vezetek, de még sosem fogadtam el, kivéve olyan maszek kutat, ahol eleve ki van írva, hogy nem önkiszolgáló, de van, hogy ott is megengedik.
2017. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is magam tankolok. A Bravának rugós a tanksapkája, ezt persze nem tudja a kutas, képes eltörni.
2017. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még soha nem ajánlotta fel kutas, hogy segítsen, de ha fel is ajánlaná, elutasítanám. Nem vagy bunkó.
2017. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 egySanyi ***** válasza:
82%
Nekem a kutas tankol, mert lpg-t csak így lehet. Pár hete kifogtam egy kezdő táncost és elhajtottam még a kocsi környékéről is. Előbb értetlenkedett, hogy hogy is működik a töltőjük, lenullázni alig tudta. Ezután elkezdte nézegetni az autó hátulját, kereste a tankoló nyílást, nagyon meg is örült amikor meglátott egy méretben hasonlót. Szerencsétlenje a vonóhorog elektromos csatlakozóját nézte ki magának és oda próbálta a gáztöltőt csatlakoztatni. Nem tűnt fel neki fél méterrel arrébb lpg matricával megjelölve a rendes csatlakozó.
2017. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Tomcatters ***** válasza:
52%
Szint ugy magamnak tankolok :D Elutasitom ha jon segiteni, de azzal egyutt mindig adok 2-3 szaz ft-ot :)
2017. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Vortrex ***** válasza:
"Köszi, megoldom!"
2017. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
15 éve vezetek sosem engedem meg hogy tankoljon nekem, nem ér 100-200 forintot amit ugyanúgy megtudok csinálni.
2017. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer láttam ahogy kutas tankolta az előttem álló kocsit. Betette a pisztolyt, beakasztotta hogy folyamatosan jöjjön a benzin (akkor még be lehetett), közben oda akart menni egy másik autóhoz hogy annak is tankoljon de a combjával elakadt a pisztolyba amitől valami reccsent az autóban és el kezdett folyni alul a benzin.

A kocsi tulaja mondja neki hogy eltört valamit azért folyik. A kutas meg állitja hogy nem, azért folyik egy kicsit mert megtelt, kivette a pisztolyt, fickó bement fizetni, visszaért nézegeti hogy még mindig folyik. Elég kis szerencsétlen gyerek volt, beült a kocsiba és elment vele úgy.

Azóta kösz nem akarom hogy a kutas tankolja aki futkos egyik kocsitól a másikig. De nem is sértődnek ezen.

2017. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Akkor ez így rendben is van.


Ment a zöld mindenkinek, köszönöm a válaszokat! :)

2017. márc. 5. 21:35
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, ha nekem tankolják. Úgy szoktam, hogy kipattanok az autóból, és nagyon hamar megyek a pisztolyhoz, és rakom is be a töltőnyílásba, mindezt olyan tempóban, hogy nincs is idejük odaérni hozzám. Nem igazán szeretem visszautasítani az embereket :D
2017. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!