Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Más is szokta így? (Benzinkút)

Más is szokta így? (Benzinkút)

Figyelt kérdés

Mióta vezetek, a benzinkúton nem szoktam elfogadni a kutas segítségét. Volt pár eset amikor elfogadom, de amúgy visszaszoktam utasítani..."Köszönöm, nem kell" vagy "Köszönöm, de tankolok én". Valahogy jobb szeretem magam intézni.


Más is visszaszokta visszautasítani? Furcsa ez? Vagy bunkó lennék?



2017. márc. 5. 20:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretem, de erre fele olyan kutasok vannak, hogy amire kiszállok az autóból, már nyitva van a tanksapka. Ha nem adok pénzt érte, akkor meg én érzem magam rosszul.


Múltkor bele se mertem gondolni, hogy mit feszegethette a fickó az ablaktörlőimet, ugyanis lemosta nekem a szélvédőt, de az ablaktörlőim nem tudta felhajtani, mert el van bújtatva a motorháztető alá, és csak szervizállásban lehet.

2017. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is magam szeretem tankolni az autóm. Általában hamar kiszállok, és odamegyek a pisztolyhoz, úgyhogy nem igen jönnek kutasok oda. Persze néha odajön, és megkérdi, hogy segíthet-e, ilyenkor pedig illedelmesen mondom, hogy Köszönöm, megoldom.
2017. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Csak én tankolok, kocsi közelébe nem megy senki. Olyan kútra meg nem járok, ahol ezt nem képesek felfogni, szerencsére nem vagyok nagy kóborló, ugyanarra az 1-2 kútra megyek csak. Se ablakmosás, se semmi, ha nekem kell valami akkor megcsinálom. Ha bunkónak tartanak hát annak tartanak ki nem szarja le, nekem meg ez a felesleges nyomulás a bunkóság.


Bár ilyen esetekben legtöbbször nem a kutas tehet róla amúgy, hanem a főnöke aki basztatja érte ennyire, hogy menjen oda minden kocsihoz nyammogni, ha kell ha nem.

2017. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"A Bravának rugós a tanksapkája, ezt persze nem tudja a kutas, képes eltörni."


Tudja a kutas, kivétel ha vmi egyedi átalakítás.


A kutasoknak a főnöke azt követeli meg hogy minden autósnak ajánlják fel a segítséget,sőt még azt is hogy az ablakmosást is ajánlják fel. Pár kúton még azt is megkövetelik hogy az akciókkal, promóciókkal traktálják az autósokat.

Tipp azoknak akiket irritál ha odamegy a kutas: Menj mindig ugyan arra a kútra tankolni és mikor jön oda a kutas akkor mondd neki udvariasan hogy te mindig megcsinálod magadnak, nem kell segítség máskor se. Lehet hogy elfelejt de ha elmondod egy-két alkalommal és nem félévente jársz tankolni akkor megjegyzi a kocsidat és legközelebb nem zavar senki se a tankolásban.


Egyébként én mindig megcsinálom magamnak a tankolást. Mondom a kutasnak hogy köszi csinálom én és ennyi.

2017. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hozzám sokszor odajönnek, de lehet, hogy főleg azért mert csaj vagyok.

De van 2 kezem, úgyhogy megoldom magam.

Még a benti akciókkal sem tudnak feltartani fizetéskor, mert mindig annyit tankolok, hogy majdnem egy kerek összeg legyen, pl. 4900 vagy 9900, stb, így besietek, mondom a kút számát, lerakom a pénzt, és már köszönök is el.

2017. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is direkt olyan kúthoz járok ahol nem jönnek oda a kutasok.
2017. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Igen, nem feltétlenül maguk csinálják ezt, hanem utasítják rá, az ajánlgatásokkal együtt. De látom elég sokan vannak, akik visszautasítják. Meghagyom őket az idősebbeknek, esetleg nőknek, új cipősöknek...:)


Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)

2017. márc. 8. 23:13
 18/19 anonim ***** válasza:
Anyám nem képes eligazodni a két töltőfejen se (benzin-dízel) szóval ő mindig megvárja a kutast, hogy tankoljon. Na pl. neki marha jó hogy vannak.
2017. márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"esetleg nőknek"


Hagy meg őket olyan nőknek akik kéz nélkül születtek, vagy valami baleset folytán elvesztették mindkét kezüket.

2017. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!