Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pécsiek! Mióta büntetnek a...

Peterr80 kérdése:

Pécsiek! Mióta büntetnek a közteresek a Domus parkolóban?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mi küzük ahoz a parkolóhoz. 10ezer mert nem az útpatka melett álltam hanem rögtön az első kanyarban a bejáratnál ahova 2 utó be szokott állni.
2017. márc. 10. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, nem szoktam igénybe venni azt a parkolót, de feltételezem fizetős és ezért vágtak meg. Valószínű elkerülte a figyelmedet a tábla és a parkoló automata.
2017. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Közteresek nem illetékesek a parkolási díj ügyében. Szabálytalanul várakoztál. Hogy mások is megteszek, az téged nem mentesít.

Pech, ha eddig nem foglalkoztak vele, most meg igen.

Ez egy áruházi parkoló, ügye? Az közforgalom számára megnyitott magánterület, s így a közterületfelügyelők ott is bírságolhatnak.

2017. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper. Évek óta parkolok ott mert ingyenes és soha nem volt semmi gond. Erre most jó drága lett a parkolás. Ráadásul nem volt se csekk se piros zacskó, csak egy nyomtatott papír amin az adatok az összeg és a miértje szerepel. Jól szét volt ázva. El is dobtam
2017. márc. 10. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!