Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért a dolgozó ember az...

Miért a dolgozó ember az utolsó a parkolóban?

Figyelt kérdés

Kialakítják a rokkant helyeket, ezt az egyet meg tudom érteni. Aztán jönnek női parkolók, majd a családos helyek.


Lassan majd az lesz már, hogy utána a nyugdíjas, majd a menekült, majd a munkakereső helyek, és a levégén parkolhat a dolgozó, aki egyébként sietne a munkába.


Miért van ez? Miért előbbre való mindenki?


2017. jan. 7. 23:58
1 2 3 4 5
 1/47 Donald J. Trump ***** válasza:
Családos helyek már most is vannak némelyik német áruház parkolójában. Egyébként nem értem a problémát - a törvény csak a roki parkolót nevesíti - minden más egyéni döntés. Ha akarok én akár zöld űrlény parkolót is építhetek, de nem köteles senki betartani és büntetni sem tudok érte senkit, ha nem zöld űrlényként parkol oda. Persze ha mondjuk a munkahelyed magánparkolójából e miatt kirúgnak, azért nagyon ne lepődj meg.
2017. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Igen, pont ezért kérdezem, mert egyre gyakrabban látom.

Pár éve az egyik nagy konszern parkolójában a Frauenparkplatz miatt beszólt az őr, akkor táblázták ki frissen és rutinból beálltam. Ő meg szólt.

Visszaszóltam hogy "Tut mir Leid Schatzi."

Utána kerülte a szemkontaktust is.:D

2017. jan. 8. 00:11
 3/47 anonim ***** válasza:

Habár nem hitem ,hogy eljön a pillanat, de egyet kell értenem Donald J Trumppal...

A rokkantak helye teljesen egyértelmű: nem tud járni rendesen, nem lát, gondja van, szóval nem is kérdés.

Az ő helyeiken kívül viszont én is beállok a bejárathoz legközelebbi üres helyre és kész.

És nem munkába menet, hanem akármikor.

2017. jan. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Sose láttam még női parkolót, küldenél fotót róla? A családos parkolóhelyek pedig általában szélesebbek, azért, hogy a babakocsinak, bébihordozóval machinálásnak legyen hely az autó mellett, Gondolom, ez érthető, senki nem szeretné, hogy a parkolóhelyről kiállva, más autók mögött keresztben, a közlekedősávot elfoglalva pakolásszon az, aki történetesen kisgyerekkel megy vásárolni. Neked meg ugyan mekkora hátrányt kell elszenvedned amiatt, hogy a több száz vagy ezer parkolóhelyből néhányra nem állhatsz be? Föl ne kösd már magad, basszus.
2017. jan. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ilyenek mint ez itt:

[link]


Nem fogom felkötni magam.:)

De teszek arra ami nincs az StVO-ban. Egyenjogúság van vagy mi.

Amikor nekem Volt kis gyerekem, akkor is oda áltam ahol Volt hely, akkor nem voltak ilyen baromságok.


Egyébként meg sosem fogok előre állni, most a lidl parkolóban is mindig kb a 3 sorban parkolok, mert nincs kedvem kerülgetni a sok tülekedőt. A múltkor elkövettem azt a hibát hogy bementem a második sorba, kitolatáskor majdnem a másik oldalról nekem tolatott egy snemlátsenemhall mammer. Errefelé nagyon sok ilyen koccanást látok.:)

2017. jan. 8. 02:29
 6/47 anonim ***** válasza:
80%

Te most áruld el, hogy miért jössz a német specifikus problémáddal ide hőbörögni (mert ez nem más)? Fingunk sincs miért, de nagyon jó képet mutathatsz a magyarokról a bunkó beszólásaiddal, meg azzal hogy képtelen vagy 10 métert sétálni :D


Bírom az ilyen fazonokat mint te. Gondolom te az a típus vagy, aki éppen nem a kasszához akar beállni az autóval. Imádom amikor több tucat üres hely van a bejárattól 20 méterre, de inkább szabálytalanul megállnak egy okkal nem parkolónak kialakított üres részen, mert az közelebb van 7 méterrel:D Aztán majd amikor egy teherautó, aminek ott kellene megfordulni szépen meghúzza a kocsijuk oldalát, néznek mint a jóllakott ovisok.

2017. jan. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:

"Amikor nekem Volt kis gyerekem, akkor is oda áltam ahol Volt hely, akkor nem voltak ilyen baromságok. "


Attól, hogy a te idődben még nem volt, nem lesz baromság, elég sok dolog lehet még ilyen.:D A női parkoló tényleg meglep, nem tudom, milyen intézménynél lőtték ezt a fotót, talán az adhat némi magyarázatot. A "mammer"-ről meg annyit, hogy nekem eddig csak férfi sofőrök okoztak balesetet (nekitolatás, előzni próbál úgy, hogy már mellette vagyok, szemben előz és le kell húzódnom teljesen a padkára+elviszi a visszapillantómat, stb), jellemzően ötvenes pasasok. 30 éve van jogsim, bőven túl vagyok a levezetett egymillió kilométeren, hófúvásban, jégen is biztonsággal vezetek nőként, és nem jelent problémát semmilyen típusú parkolás.:-)

2017. jan. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

"...és a levégén parkolhat a dolgozó, aki egyébként sietne a munkába. "


Értem a kérdésed lényegét, de ebbe muszály belekötnöm, sorry. Ha elmész bevásárolni munka előtt, akkor indulj hamarabb 2 perccel, így nem kell sietned a parkoló végéből.

Én például direkt a lehető legmesszebb szoktam megállni, ott, ahol egy autó sincs pont az ilyen lustaság miatt. De csak azért teszem ezt, mert a sok Fittipaldi

A) Képtelen rendesen a két csík közé állni

B) Még ha sikerül is, gyakran rányitják az ajtót a másikra.


A cégünk egyik mélygarázsában is van női parkolóhely 1 db. Megmosolyogtam és ennyi. Amúgy nekem jobban szúrja a szemem, hogy a roki parkolókban csúcskocsik szoktak állni. Lassan az lesz, hogy nem sajnálni fogunk egy mozgássérültet, hanem irigyelni...

2017. jan. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

nem dicsekvésből, csak a témához..nekem olyan kártyám van, mellyel oda állok a saját kocsimmal, ahová akarok.(cégparkoló)

Mégis a legtávolabbi helyre gurulok be reggel, mert oda már nem áll senki. Ha a bejárat környékére állnék, a sok gyökér a kicsapódó ajtajával összebarmolná a kocsimat. (Volt rá példa.)


Nem kell szégyellni, vagy kényeskedni, hogy neked távolabb van helyed....az a húsz méter, esetleg ötven megéri a békességet.


A többiek meg öljék egymást..


(sietne munkába? ez érdekes..mindenki siet)

2017. jan. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Milyen utolso a parkoloban??? Szamtalan parkolohely van a bejaratok kozeleben, ami a rokkant mellett van, es nem tiltott. Jaaa, hogy az mar esetleg foglalt??? Baromi nagy pech, hogy setalni kell 10-20 meterrel tobbet, oltari nagy gond az eletben...anyam..., aki ilyeneken kiakad, azzal mi tortenik egy nagyobb problemanal? Ha meg siet munkaba, keljen fel es induljon el 5 perccel elobb, azt lesz ideje boven lesetalni azt a plusz 3 metert.
2017. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!