Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol lehet azt megtudni, hogy...

Hol lehet azt megtudni, hogy egy adott autó -rendszám alapján- most kinek a tulajdona?

Figyelt kérdés
Nosztalgikus okokból, megvenném.

2017. márc. 17. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Legálisan még mindig sehol. Nem nyilvános adat.
2017. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

[link]


pénzbe kerül, de legális. Ám az indok és rendszám, mint egyetlen adat kevés lesz szerintem.

2017. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez a link a KEKKH régi hozzátartozóval, baráttal való kapcsolatfelvétel. Nem hiszem, hogy autót keresnének, arról nincs semmi.


Ahol már kerestem rokont, és meg is adtam mindent, amit kértek, mégis hónapok múlva egy többoldalas bikkfanyelven írt válasz szerint nem tudtak még keresni sem. Visszaküldték a továbbításra nekik adott levelemet is.


Aztán máshol-máshogy találtam meg a rokont.

2017. márc. 17. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

El kell menni a rendőrtiszti Vagy tiszthelyettesképző) iskolába, aztána ha kijártad, meg kell próbálni olyan helyre kerülni, hogy hozzáférj az adatbázishoz.


Koolyra fordítva a szót: sehogy. Szép is lenne, ha valami ego-tultengéses barom meg tudna keresni valakit csak azért, mert rá mert dudálni, amikor figyelmen kívül hagyta a záróvonalat.

2017. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Utolsónak hatalmas +1, ráadásul az se biztos, hogy aki vezette az a tulaj is egyben.
2017. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én értem, de ha valaki bolond, akkor követheti is azt, aki rádudált, és akkor máris tudja, hogy hol lakik. De azt nem, hogy kié az autó.


És én azt szeretném megtudni. Nem is tudom, hogy most hol lehet, azt is szeretném megtudni. Hogy egyáltalán egyben van-e még.

2017. márc. 18. 02:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ügyfélkapu gépjárműkeresőjével lehet ellenőrizni, hogy egyáltalán forgalomban van-e még. Illetve azt is, hogy körözik-e. Ez egy jó kiindulási alap.

De amit te szeretnél, hogy személyes adatokat megtudni rendszám alapján, az nem fog menni törvényes úton.

2017. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, hogy forgalomban van-e, azt meg tudom nézni. Bár vannak, akik a már nem közlekedő autót csak úgy, az udvarban tartják, amig nincs útban.


De azt tényleg jó megnézni, hogy forgalomban van-e.

2017. márc. 18. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!