Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol találhatnék egy standard...

Hol találhatnék egy standard bicikli utánfutóhoz való teljes kereket (felnit)? Árulnak ilyent egyáltalán kerékpár szakboltban?

Figyelt kérdés
Az utánfutó felnije műanyagból van, ami egy sikeres belső durranás következtében összetört, megrepedt. Szóval használhatatlanná vált. Ebben kérnék segítséget. A történetben az a legszebb, hogy már egy pár éve megvan. Újonnan vásároltam, a garázsban tároltam, és nagy megrökönyödésemre, amikor végre használhatnánk a lányaimmal, bekövetkezik ez az eset...Kérésre tudok méreteket, esetleg fotót küldeni.

2017. márc. 19. 15:37
 1/5 Alex Fly ***** válasza:
Felnit vagy kereket szeretnél? A méret alapján kerékpárboltokban biztos kapsz megfelelőt.
2017. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából felnit szeretnék találni. A külső gumi ép. Belsőt találnék kerékpárboltban is, de a boltban felni felhajtásában nem tudtak segíteni a legjobb szándék mellett sem... :(
2017. ápr. 2. 22:34
 3/5 Alex Fly ***** válasza:
Miért, mekkora felni kellene?
2017. ápr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem 20 collos a felni. De még leellenőrzöm.
2017. máj. 8. 12:24
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

Tessék:

[link]

2017. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!