Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nehéz a "C" kategóriás jogosít...

Nehéz a "C" kategóriás jogosítvány?

Figyelt kérdés

Van "B"-s jogsim és 4 éve vezetek napi rendszerességgel Pécs belvárosában és vidéken egyaránt, sok km-t megyek egy évben, minden gond nélkül!

Ehhez képest nagy változás a C-s teherautó használata? Nehezek a vizsgák(kresz, gyakorlat)?


2010. máj. 11. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Maga a "jogositvany" nem nehéz, megszerezni picit komplikaltabb. En egyszerre szereztem meg B, C+E-t, s elsorre sikerult szerencsére. Attol is fugg, hogy milyen vizsgaztatot kapsz el. Nalunk kellett mechanikat is tanulni (Erdély), nem tudom, h nalatok hogy van, kellett ismerni a teherauto mukodesebol dolgokat. Kell tudj parkolni utanfutoval, ilyesmik. Az a nehez benne, hogy nem latsz hatra, csak tukorrel. Ezt kell megszokni. Elég jo kell legyen a térlatasod. Bizonyos szemmpontbol nehezebb, de nem olyan ordongos. ráasasul nagyon vagany! :)
2010. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
márciusba kezdtem, a C-t. Gondoltam megcsinálom mert, szakmának is feküdne. A B-s jogsim, 4honapos(2011,januári). Friss jogsis vagyok magyarul. Az elméleti atomunalmas volt végigülni, tanulni kell rá...legalább a vizsgára:) Müszakit kell kenni vágni(bár én nemnagyon játszottam vele)Nem nagy durr. És után a rutin+bü. Vizsgabiztosfüggő. Rutin része laza, bü-re konkrétan semmit nem készültem, átmentem. Most csinálom a forgalmit. Na ott már figyelni kell keményen,szerintem. Bicikli, gyalogosok, megfelelő ivek a kanyarokba, de lényegében csak a méret a cinkes, arra kel figyelni. Én egy 10méteres játékkal mászkálok a városba, ez a legnagyobb felénk. Csak vezetni kell patentul, na meg a tahográfkodás, térképészet lesz a vizsgánál. Sok sikert!:)
2011. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!