Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy érdemes KRESZ vizsgára...

Hogy érdemes KRESZ vizsgára menni? Mármint van valami trükk, amivel jobban sikerülhet? Pár nappal a vizsga elött gyakoroljak vagy a könyvet olvassam inkább?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Könyvet sztem fölösleges olvasni. Szerezd be a programot és teszteket csinálj a gépen orrbaszájba :) A végén már csalk elolvasod az első 2 szót és tudod, hogy a, b, c vagy d a megoldás :D De komolyan. Nekem bejött. AMúgy általában mindig az a jó válasz amelyik a leghosszabb!
2008. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi kimentünk előtte az utcár, és néztük hogy ki mit csinál rosszul, jól, mit kéne csinálni. Egyébként a vizsgán a lényeg, hogy tudd az alapokat, a többit meg logikusan ki lehet következtetni. Az is jó, ha nme izgulsz vizsga előtt, mi pl lenyomtunk pár ulti partit feszültségoldásként:)
2008. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Jobban jársz ha teszteket csinálsz, csak figyelj h a sorrend nem mindig ugyan az..........együtt érzek veled én okt. 27-én vizsgázok kresszből...........Amugy az álltalában igaz h a leghosszabb mindig igaz.........de figyelj vannak becsapósak........Nekem szerencsém van mert a rendőr jelzéseket, meg elsöbbségadás meg ugy alapba mindent ami kresz azt az egyik rendőr ismerősöm segít meg tanulni:)

De sok sikert...............Sikerülni fogh nem olyan bonyolult szerintem vagy nem tom, de mindig vigyelmesen olvasd el a feladatot, ja meg ha vmit nem tudsz akkor nézz utána önyvben mert az a biztos és tuti megjegyzed...........VELED VOK...........;)

2008. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne trükközzetek, hanem tanuljatok.
2008. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha a könyvet betanultad volna...nem kéne gondolkodni...de ...nyugodtan kell elmenni a vizsgára...mivel az idegeskedés blokkolja az agyad egy részét és az sem jut eszedbe,hogy jobb vagy balkézszabály van!Olvasd végig lassan a kérdést értelmezd..egy perc hosszú idő!Egyet nem szabad csinálni....továbbléptetni..
2008. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem olvastam végig a könyvet, mert az oktató szerint is felesleges, többet értem vele hogy tesztet csináltam.Köszönöm a válaszokat
2008. okt. 16. 08:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...én megtanultam a könyvet a teszt könyvet egyszer néztem meg de nem végig és hibátlannal mentem át
2008. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én elolvastam az egész könyvet, csináltam csomó tesztet és mégis megbuktam,itthon meg a tanfolyamon folyamat 65 felett teljesítettem sőt 70pár is lett és megbuktam 61ponttal mert izgultam,ennyit a tanulásról, tanulj,ha szerencséd van átmész ;) Én most megyek 20án,mindenkinek sok sikert!
2008. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
megtanulni és elolvasni egészen mást jelent.......
2008. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!