Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nagyvárosban, járdán, gyalog...

Nagyvárosban, járdán, gyalog már többször előfordult ez velem. Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos, normális módon szoktam sétálni az utcán ahogy mások, elég gyors tempóban többnyire, gyorsabban a többi embernél. Aztán ahol kereszteződés van, ott már többször majdnem előfordult, hogy egy másik gyalogossal összeütköztem, aki oldalról jött csak én nem vettem észre hogy jön onnan valaki. Egyszer volt hogy össze is ütköztünk, persze nem kezdett el kötekedni békésen mentünk mindketten tovább. Csak az a furcsa hogy másnál én még ilyent nem láttam, valahogy ez csak velem fordul elő gyalogosként. Autók összeütköznek sokszor, de gyalogosok nem nagyon szoktak.
2017. márc. 26. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
De szoktak, csak annyira esemenytelen, hogy nem emlekszel ra. Plusz nincs hangja nincs kovetkezmenye, eszre se veszed mert kb 1 masodperc az egesz.
2017. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindig rácsodálkoztam a seregélyekre, amikor többszáz madár gomolyogva repül a csapatban, és nem ütköznek egymásnak :-)

Gyalogosan is lehet ütközni, ha elmélázva közlekedik az ember, nem figyel, s ha még ráadásul siet is... föleg, ha a sarkon hozzá hasonló stílusban közlekedik a másik is.

2017. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!