Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapest-Szolnok kezdő sofőrké...

Budapest-Szolnok kezdő sofőrként. Merre?

Figyelt kérdés

Először indulnék hosszabb útra pár hónapos rutinnal.

Budapest-Szolnok oda-vissza. Melyik útvonalat ajánlanátok forgalom, útminőség egyéb szempontok szerint.

(A) 4-es

(B) 31-es, 32-es

Én az utóbbi felé hajlom, kicsivel hosszabb, de arra tippelnék, hogy kisebb a forgalom.



2017. ápr. 13. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

4 es út.

32esen "megöregedsz" amíg a jászsági településeken átérsz...

Ne félj a 4estől. Figyelmesen és szabályosan közlekedj és ha román rendszámú kisbuszt vagy kamiont látsz inkább "engedd el"...:)

2017. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A "négyes" Üllőtől Albertirsáig szinte halálút, Monornál mindig összegyűlik egy halom béna gyógyegér, én 30 éves jogsival is utálok arra menni!


A 31-esen pedig Mendétől Tápiószecsőig fogsz szenvedni a szar úton a kanyarokban. Pozitívum, hogy a Hisztériában fagyizhatsz egyet. Ráadásul legalább két ponton teljesen el tudsz tévedni.


Ha a 32-een akarsz menni, akkor menj fel az M3-ra.

Ha a 4-esen szeretnél beérkezni Szolnokra, akkor pedig indulj el az M5-405-4 főút útvonalon.


Szerintem.


A pályáktól nem kell félni, a legjobb utak.

2017. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!