Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek váltsak oktatót?

Szerintetek váltsak oktatót?

Figyelt kérdés
Nos a 4-ik órámon vagyok túl,de sokszor az oktatóm ilyeneket mond,hogy minek szarakodok fékkel... meg sóhajtozik ha valami nem megy... Van mikor túl gyorsan engedem fel a kuplungot és lefulladok,van mikor meg tök jól megy. Amikor jól megy elkezd jó pofozni,de ha véletlen valamit szarul csinálok vágja a fejeket meg le kezelően beszél velem. Váltsak szerintetek oktatót? Vagy az összes ilyen? :(
2017. ápr. 24. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normálisabbak is, de ez általában mindig menet közben derül ki, annyiszor pedig nem célszerű váltogatni. Bírd ki valahogy azt a negyven, vagy mennyi órát, vizsgázz le, és elfelejtheted.
2017. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megvárom még az első 10 órát,ha utána is ha ilyen bunkó par.aszt lesz inkább oktatót váltok...
2017. ápr. 24. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Válts. Nem mind ilyen. Csak a bunkó parasztok. Ne pazarold rá a pénzed, a vizsgád sem sikerülne vele.
2017. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várj még pár órát azért, lehet megszokod, de ha továbbra is frusztrál akkor válthatsz nyugodtan. Ne feledd, nem ő fizet neked, hanem te neki, szóval főként neked lehetnek elvárásaid. Vannak jó oktatók, akik türelmesek, barátságosak, de mára már sajnos egyre kevesebben vannak. Én azt tanácsolom hogy akkor válts, ha már ki is néztél magadnak egy másik, megfelelőbb oktatót. Kérdezz körbe barátoknál, ismerősöknél, nehogy belefuss egy esetleg még rosszabba.
2017. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszéltél vele erről?
2017. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem,de a következő alkalommal is ha ilyen lekezelő stílusa lesz otthagyom a kocsiban és haza megyek.
2017. ápr. 25. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Az oktatód olyan,mint a volt oktatóm.... Az elején amikor bunkózni kezdett, azt mondtam, hogy értem, hogy fáradt (rendszeresen éjszakából jött oktatni- főállásban rendőr és hogy több legyen a bevét, rendszeres éjszakázást vállal, így nappal tud "oktatni"), és ennek tudom be, hogy kiabál és egyéb... Elvégre szóból ért az ember... Onnantól figyelt, de ideig-óráig tartott. Már bánom, hogy nem váltottam korábban,iszonyat tuskó lett és 2 vizsgát buktam nála (persze nem miatta buktam, de letojta azt is, hogy ideges voltam a vizsga előtti percekben, egy jó szava nem volt... Oktatóhoz, sőt felnőtt emberhez nem méltó módon viselkedett). Most szívok, mint a torkosborz, mert nem tudni, hogy mikor adja ki a suli a kartonomat másik oktatónak és az mikor fog velem foglalkozni....
2017. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De nem értem hogy miért nem vagy képes vele beszélni erről a dologról, azzal kellett volna indítani a dolgot.
2017. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
A nejem (eleg tekintelyes nő) a legelső órán közölte az oktatóval, hogy ugy oktasson, hogy a vizsga sikeres legyen és, ha bunkón pofázik fejbe baxxa, mivel ő fizet, elvárja a kulturalt hangnemet es oktatast :D Nos, elsore meg is lett a vizsgaja mindenbol.
2017. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!